Jeszcze do niedawna niewiele osób wiedziało o istnieniu syna Krzysztofa Krawczyka. Dziś mężczyzna rozwija powoli swoją karierę – już wkrótce będziemy mogli oglądać jego występ na popularnym festiwalu.

  • Syn Krzysztofa Krawczyka ma za sobą już kilka publicznych występów
  • Już niebawem wystąpi na znanym festiwalu polskiej muzyki
  • Podzielił się radosną informacją na swoim Facebooku

Syn Krzysztofa Krawczyka rozwija karierę

Krzysztof Krawczyk junior ostatnimi czasy stał się medialną postacią. Głównie za sprawą skandalu jaki wybuchł po śmierci jego ojca – przez konflikt z macochą nie został nawet dopuszczony do trumny piosenkarza podczas jego pogrzebu. Wiele osób było oburzonych potraktowaniem przez wdowę po Krawczyku.

Ostatnio postanowił także pójść w ślady ojca i rozpocząć karierę muzyczną. Parę tygodni temu zagrał koncert w Łodzi, gdzie sam wykonał kilka największych przebojów swojego ojca. Jego występ spotkał się z dużym uznaniem wielbicieli autora „Parostatku” – nie ukrywali zachwytu i oczekiwań na więcej występów.

Okazuje się, że już wkrótce będziemy mogli oglądać i posłuchać syna Krzysztofa Krawczyka na ważnej imprezie muzycznej. Dzisiaj w mediach pojawiła się informacja, że pojawi się w Mrągowie na Festiwalu Weselnych Przebojów, obok największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Występ syna Krzysztofa Krawczyka na popularnym festiwalu

– Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na naszej „weselnej” scenie wystąpią Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr. Tego jeszcze nie było! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Będzie SZAŁ – taką informację zamieścił na swoim Facebooku.

Oprócz syna Krzysztofa Krawczyka obejrzeć na festiwalu będziemy mogli również takie gwiazdy jak Golec uOrkiestra, Sławomir, Michał Wiśniewski czy Poparzeni Kawą Trzy. Impreza odbędzie się w Mrągowie 13 sierpnia, będzie transmitowana przez telewizję Polsat.

Źródło: Radio Zet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji