Syn Krzysztofa Ibisza pomimo swojego młodego wieku, już wzbudza ogromne zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Ostatnio znany prezenter opublikował zdjęcie wraz ze swoim synem. Widać, że młodzieniec nie stroni o blasku reflektorów i chętnie pokazuje się publicznie. Czy Vincent pójdzie w ślady swojego ojca? 

Syn Krzysztofa Ibisza i jego żony Anny to niezaprzeczalnie bardzo atrakcyjny młodzieniec. Rodzice chłopca są z niego bardzo dumni i chętnie pokazują swojego syna. Być może młody Vincent zainspiruje się pracą swoich rodziców w mediach i sam kiedyś zostanie prezenterem telewizyjnym. 

Kim jest Vincent Ibisz?

Vincent Ibisz to syn Krzysztofa Ibisza i jego byłej żony Anny Ibisz (znanej jako „Pani Gadżet”). Chłopiec ma dopiero 14 lat i już widać, że ma ogromne predyspozycje do pracy w telewizji. Młodzieniec czuje się zupełnie komfortowo przed obiektywem i widać to na zdjęciach. Pewność siebie prawdopodobnie ma we krwi od urodzenia. 

Krzysztof Ibisz ostatnio na swoim instagramowym profilu udostępnił zdjęcie ze swoim synem. Vincent towarzyszył mu na planie programu Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami. Ojciec młodzieńca pękał z dumny i wyrażał niebywałą radość z tego, że mógł pracować z takim partnerem. Udostępnione zdjęcie opatrzył podpisem: 

-Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo synu, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście! – napisał prezenter, jak cytuje portal plotek.pl 

  1. Z Archiwum X: Nie żyje aktor serialu. Zmarł w wyniku powikłań po zabiegu
  2. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  3. Małgorzata Rozenek: ile lat ma gwiazda TVN? Cała prawda właśnie wyszła na jaw

Syn Krzysztofa Ibisza to jego kopia. Internauci widzą ogromne podobieństwo

Udostępnione zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród obserwatorów Krzysztofa Ibisza. Fani chętnie komentowali kadr z planu tanecznego programu. Wielu z nich stwierdziło, że syn Krzysztofa Ibisza to jego druga kopia. 

– Daleko nie pada jabłko od jabłoni – pisze jeden z obserwatorów, jak cytuje portal plotek.pl.

Syn Krzysztofa Ibisza niewątpliwie wzbudza ogromne zainteresowanie. Chłopak swoją aparycją niezaprzeczalnie wpisuje się w kanon osobistości medialnych. Czy kiedyś będzie godnym następcą swojego ojca? 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

syn krzysztofa ibisza
Screen z instagram.com/Krzysztof Ibisz

Syn Krzysztofa Ibisza wzbudził ogromne zainteresowanie wśród obserwatorów jego ojca. 

syn krzysztofa ibisza
Screen z instagram.com/Krzysztof Ibisz

Ojciec chłopca pęka z dumy, jest ogromnie uradowany tym, że mógł pracować ze swoim synem. 

syn krzysztofa ibisza
Screen z instagram.com/Vincent Ibisz

Syn Krzysztofa Ibisza może w przyszłości także zostanie prezenterem telewizyjnym? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń
  2. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin
  3. Kot z najsmutniejszymi oczami. Od razu chce się go przytulić
  4. Córka Natalii Kukulskiej jest prześliczna, wygląda jak aniołek. Największą uwagę zwracają jej włosy, co za widok
  5. Dziecko miało krostkę, którą matka zignorowała. Po kilku dniach lekarze walczyli o jego życie
  6. Nigdy nie powinno się łączyć kotletów schabowych z ziemniakami. Połączenie wywołuje poważne zaburzenia w układzie pokarmowym

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułMatka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córkę. Po chwili zrozumiała, że zwierzę ratuje życie dziecku
Następny artykułŚlub z ciałem zmarłej. Pan młody pokazał zdjęcia, są wzruszające
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.