Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu spędza rajski czas w Meksyku, gdzie wyjechała z całą rodziną. Tym razem nie są to jedynie wakacje. Gwiazda postanowiła zabrać ze sobą także pracę. W jednym z ostatnich Instagramowych postów zdradziła, że jej 15-letni syn Stanisław musiał wrócić do Polski z powodu pilnych egzaminów, które pierwotnie miały odbywać się online.

To już drugi raz w tym roku, kiedy Małgorzata Rozenek z rodziną spędzają czas w Meksyku. Tym razem musieli rozstać się z najstarszym synem gwiazdy, który zmuszony był wrócić do Polski na egzaminy.

Syn Małgorzaty Rozenek musiał wrócić do Polski

Instagram Małgorzaty Rozenek to prawdziwa wylęgarnia nowości prosto z Ameryki Środkowej. Celebrytka zakochała się w Meksyku do tego stopnia, że powrocie z pierwszego pobytu w tamtejszym państwie wraz z rodziną postanowili polecieć jeszcze raz. 

Majdanowie mają za sobą już zwiedzanie dżungli, bliskie spotkanie z ćmą, czy liczne małżeńskie figle, które Gosia i Radosław chętnie publikują w mediach społecznościowych. Pod jednym z ostanich postów Rozenek pojawiło się pytanie, jak wygląda edukacja jej starszych synów za granicą.

Obaj bezustannie uczą się w trybie zdalnym, jednak Stanisław zmuszony był nagle wylecieć z powrotem do Polski. Co prawda, nie zdradziła kiedy się to stało, jednak podała dokładny powód takiego obrotu spraw.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Staś, który ma bardzo ważne egzaminy, wrócił do Polski już jakiś czas temu. Kiedy ustawialiśmy tu pracę, co wcale nie było łatwe, to egzaminy miały być online. Później już nie było jak poprzestawiać wszystkich, że jednak tu nie. Więc musieliśmy się rozdzielić, po raz pierwszy na tak długo – odpisała na jeden z komentarzy Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek znów w Meksyku

„Perfekcyjna Pani Domu” nie może narzekać na swoje życie. Wspaniała rodzina, kochający mąż oraz rajskie wakacje, które przydarzyły jej się już drugi raz w tym roku są tego najlepszym z możliwych dowodów.

Rozenek zapewniła, że cały czas prowadzi swoją firmę, a wypoczywają jedynie dwa dni w tygodniu, z czego pięć poświęcają wraz z małżonkiem na pracę. 

 Trzymam rękę na pulsie, z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy – czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

Co ciekawe, w dniu dzisiejszym swoje pierwsze urodziny świętuje najmłodszy syn Majdanów, Henio, o czym również nie omieszkała przypomnieć wzruszającymi zdjęciami na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek poinformowała, że jej 15-letni syn Stanisław musiał wrócić do Polski z powodu egzaminów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jej najmłodszy syn, Henio obchodzi dziś swoje 1 urodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl