Regina King, obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych aktorek Hollywood, mierzy się z potworną tragedią. Jej syn Ian Alexander Jr. targnął się na swoje życie. Niestety, zmarł dwa dni po swoich urodzinach.

Syn Reginy King niedawno obchodził 26. urodziny. Dwa dni po uroczystości postanowił odebrać sobie życie. Aktorka, znana z takich produkcji jak „Watchmen”, „Teoria wielkiego podrywu” czy „American Crime” jest zrozpaczona.

Regina King straciła syna: Ian Alexander Jr. popełnił samobójstwo

Ian Alexander Jr. był synem Reginy King i Iana Alexandra Seniora. Małżeństwo rozpadło się po 10 latach związku, w 2007 roku. Po rozwodzie to aktorka przejęła opiekę nad synem.

Regina i jej syn Ian mieli szczególną więź. Aktorka często zabierała Iana Alexandra Juniora na premiery filmów, w których grała lub na inne wydarzenia filmowe. W 2019 roku Ian był z matką na rozdaniu Złotych Globów. Udzielił wtedy krótkiego wywiadu, w którym chwalił swoją mamę:

– Jest po prostu świetną mamą. Nie pozwala, żeby złe dni pracy, albo cokolwiek innego zrujnowało nasze wspólne chwile. To naprawdę wspaniałe mieć mamę, z którą lubię spędzać czas – wyznał Ian.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Matka i syn mieli też identyczne tatuaże, które miały być symbolem ich więzi: napisy „bezwarunkowa miłość” po aramejsku.

Nie wiesz, czym jest bezwarunkowa miłość, jeśli nie masz dziecka. Kiedy tego doświadczasz, to jest to najbardziej satysfakcjonująca rzecz na świecie – mawiała Regina w wywiadach.

Obecnie aktorka jest zdruzgotana. Laureatka Oscara, Złotego Globu i czterech nagród Emmy wyznała w rozmowie z magazynem „People”:

Nasza rodzina jest wstrząśnięta stratą Iana. Był jasnym światłem, któremu tak bardzo zależało na szczęściu innych. Prosimy o szacunek w tym intymnym czasie – apelowała King.

Alexander Ian Jr. poświęcił swoje życie muzyce i gotowaniu: był DJ-em, występującym pod pseudonimem „Desduné”. Pracował też jako szef kuchni i marzył, by w przyszłości mieć własną restaurację.

W tych instytucjach można znaleźć pomoc: 

  • Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”:  800 12 00 02 (czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu) 
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111  
  • Telefoniczne Centrum Wsparcia: 800 70 2222  
  • Mailowe wsparcie psychologiczne Kampanii Przeciw Homofobii: bezpieczniej@kph.org.pl 
  • Mailowe wsparcie psychologiczne Lambdy Warszawa: poradnictwo@lambdawarszawa.org 
 

Źródło: People, film.interia.pl, imdb.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe