Syn Roberta Janowskiego bierze ślub! Szczęśliwą nowiną na Instagramie podzieliła się mama mężczyzny. Przyszły pan młody jest bardzo podobny do ojca! Kim jest Makary Janowski?

Syn Roberta Janowskiego wkrótce po raz drugi zostanie mężem! Jego wybranką jest przyjaciółka Antka Królikowskiego. Do sieci trafiły zdjęcia, na których zakochana para jest tuż po zaręczynach! Czym zajmuje się przyszła synowa Roberta Janowskiego? 

Syn Roberta Janowskiego weźmie ślub

Katarzyna Kalicińska, mama Makarego i pierwsza żona Roberta Janowskiego opublikowała zdjęcia, na których jej syn pozuje z wybranką. Młoda kobieta dumnie prezentuje pierścionek zaręczynowy. Makary Janowski oświadczył się Martynie Poros w piątą rocznicę ich związku.

– No i stało się! Synek oświadczył się. Oboje mądrzy, dobrzy i piękni. Piszę to absolutnie obiektywnie — napisała szczęśliwa mama.

Wybranka Makarego zajmuje się fotografią i w związku z tym często odwiedza plany filmowe. Sama jednak na razie nie pozuje na ściankach. Pod wpisem Katarzyny Kalicińskiej internauci składają życzenia, do których dołączyły się między innymi Kinga Rusin i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Kim jest Makary Janowski?

Makary Janowski jest najstarszym dzieckiem Roberta Janowskiego. W 2010 roku poślubił piosenkarkę Monikę Borzym, znaną z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale po pięciu latach zdecydowali się na rozwód. Każdemu z nich udało się ułożyć życie na nowo. Monika spodziewa się dziecka, a Makary szykuje się do drugiego ślubu!

W 2009 roku portal interia.pl pisał, że Makary Janowski jest studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. W niewielkiej roli pojawił się Domu nad rozlewiskiem. Wcześniej przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczył się aktorstwa. Kto wie, być może pójdzie w ślady ojca i zrobi karierę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Syn Roberta Janowskiego
instagram.com/kasiakali

Makary Janowski oświadczył się w piątą rocznicę związku!

syn roberta janowskiego
instagram.com/jan.owski

Syn Roberta Janowskiego wkrótce po raz drugi weźmie ślub. Gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak mieszka Blanka Lipińska? Autorka erotyków pokazała nowy apartament ze spektakularną garderobą
  2. Jamelia, autorka hitu „Superstar” była bita przez partnera. Mężczyzna znęcał się również nad ich córką
  3. Gwiazda „Klanu” zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Dziś żałuje
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułJak mieszka Blanka Lipińska? Autorka erotyków pokazała nowy apartament ze spektakularną garderobą
Następny artykułSPA, które robi prawdziwą furorę! Można w nim zafundować sobie kąpiel w winie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.