Tamara Arciuch: syn znanej aktorki ma już 19 lat i niedawno zdał maturę. Gwiazda chętnie zdradza kulisy swojego życia prywatnego na Instagramie. Syn aktorki zagrał kilka lat temu ze swoją mamą w serialu Niania. Kojarzycie go?

Tamara Arciuch: syn aktorki ma już 19 lat i dopiero co zdał maturę, a już jako dziecko zadebiutował na szklanym ekranie. Wraz z mamą zagrał w kultowym serialu Niania. Aktorka przypomniała ten moment na swoim Instagramie. Pamiętacie tę scenę?

Tamara Arciuch: dzieci są dla niej całym światem!

Tamara Arciuch jest matką trójki dzieci. Ze swoim obecnym partnerem Bartłomiejem Kasprzykowskim ma 9-letniego syna Michała i 2-letnią córkę Nadię. Ze swojego pierwszego małżeństwa z Bernardem Szycem ma 19-letniego już syna Krzysztofa. Na profilach społecznościowych aktorki nie brakuje wspólnych zdjęć z rodziną, ale nie tylko. Ostatnio aktorka pochwaliła się zdaną maturą swojego najstarszego syna. 

Tamara Arciuch: syn zagrał z nią w serialu

Zdjęcia do serialu Niania zakończyły się 10 lat temu, jednak mimo to zabawne perypetie Frani Maj do tej pory bawią internautów. Tamara Arciuch w serialu wcielała się w Karolinę, która za wszelką cenę chciała zostać nową panią Skalską. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała fragment odcinka, gdzie występuje wraz ze swoim 6-letnim wówczas synem.

– Nikt chyba tego nie wie, ale w tej scenie wystąpił — i na tym zakończył karierę aktorską (choć kto go tam wie) – mój najosobistszy syn Krzysztof. Jakże ciężko było grać wredną Karolinę! Zwróćcie uwagę na koniec sceny, kiedy Krzyś już prywatnie przytula się do mamy, a ja nadal resztką sił gram temat! #synekmamusi #niania-napisała aktorka pod nagraniem umieszczonym na swoim profilu na Instagramie.

Post spotkał się z dużą sympatią internautów, a także koleżanki z planu Agnieszki Dygant, która zostawiła komentarz. 

– Boże, jaki mały to jest‼ To niesamowite Tami‼️ To kiedy była ta niania do cholery ja się pytam‼️To niemożliwe – napisała aktorka pod postem.

Na odpowiedź Arciuch nie trzeba było długo czekać:

– On ma tu 6 lat. To był pierwszy sezon więc 2005 kochanie. A my ciągle piękne i młode! I to najważniejsze! – napisała Arciuch pod komentarzem koleżanki.

Serial Niania wraca na ekrany telewizorów, jednak tym razem będzie wyemitowania w stacji Polsat, która odkupiła prawa do serialu od stacji TVN. Będziecie oglądać?

ZOBACZ RODZINĘ TAMARY ARCIUCH:

Tamara Arciuch: syn
instagram.com/tamara.arciuch

Tamara Arciuch chętnie pokazuje swoją rodzinę na Instagramie.