Synek kobiety wyjawił szokującą prawdę na temat swojej rodziny. 8-letni chłopiec na własne oczy widział, jak jego matka karmiła piersią martwą córkę w momencie, gdy w mieszkaniu trwała libacja alkoholowa. To dopiero początek wstrząsających zeznań, które padały z ust chłopca. Brzmi jak scenariusz filmu grozy? Niestety, takie dzieją się naprawdę.

W ostatnim czasie prokuratora ujawniła przyczyny tragicznej śmierci 3-miesięcznej Patrycji. Jej zwłoki znalezione zostały w jednym z domów w Opocznie. Ratownicy stwierdzi jej zgon na miejscu, nie podejmując nawet reanimacji. Dziewczynka nie żyła już od dłuższego czasu, a starszy brat niejednokrotnie upomniał matkę, że karmi jego martwą siostrzyczkę. Jak się domyślacie, bezskutecznie.

Synek wyjawił wstrząsające fakty 

Policja zaraz po otrzymaniu zgłoszenia udała się pod wskazane miejsce. W mieszkaniu trwała libacja alkoholowa, a matka i ojciec dzieci mieli we krwi po 2.5 promila alkoholu. Świadkiem całego zajścia był 8-letni Kacper.

– Małoletni złożył zeznania. Nie odmawiając szczegółów opisał, co w tym krytycznym dniu w tym domu się wydarzyło – mówiła Elżbieta Madej, prezes Sądu Rejonowego w Opocznie. 

Synek
Screen z filmiku polsatnews.pl

Kiedy policja dotarła na miejsce w domu trwała libacja alkoholowa. 

Prawda wyjawiona przez chłopca jest brutalna i szokująca. Okazuje się, że synek niejednokrotnie już zawracał uwagę swojej pijanej matce, iż karmi ona zmarła Patrycję. Lekarzom wyznał dodatkowo, że ojciec bił go po głowie pasem. Chłopiec w trybie natychmiastowym został przeniesiony do Ośrodka Opiekuńczego.

Nie był to pierwszy taki przypadek w rodzinie

Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że oboje rodziców miało problem z nadużywaniem alkoholu. Rodzina od ponad dwóch lat była pod opieką ośrodka pomocy społecznej. Mieli też założoną tzw. niebieską kartę.

Jakiś czas temu chłopiec trafił na trzy miesiące do pogotowia opiekuńczego. Wówczas nastąpiła ogromna poprawa w zachowaniu nieodpowiedzialnych rodziców. Jak widać, nic nie trwa wiecznie, a niektórzy nigdy nie powinny doczekać się potomstwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Synek
Screen z filmiku polsatnews.pl

Mieszkanie było w opłakanym stanie. 

Synek
Screen z filmiku polsatnews.pl

Do tragicznego zajścia doszło w Opocznie. Synek alkoholików zeznał, że w domu działy się straszne rzeczy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający
Poprzedni artykułMaja Frykowska zamierza walczyć o dobre imię dziadka. Chce odszkodowania po filmie Tarantino?
Następny artykułPolska aktorka wyznała, że miała problemy z niepłodnością. „Zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.