49-letnia Katarzyna Sokołowska dwa tygodnie temu została mamą. Gwiazda szybko powróciła na czerwony dywan, zachwycając formą, jednak jak dotąd nie ujawniła szczegółów na temat dziecka. Zrobił to za nią Marcin Tyszka. Syn jurorki „Top Model” otrzymał bardzo oryginalne imię. 

W kwietniu tego roku Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się dziecka. Teraz wyczekiwany syn jurorki „Top Model” nareszcie przyszedł na świat. Imię, które wybrała mu mama zaskoczy niejednego fana. Jest niecodzienne.

49-letnia Katarzyna Sokołowska urodziła syna

Jeszcze kilka lat temu Katarzyna Sokołowska utrzymywała, że związek nie jest jej potrzebny do szczęścia. Wtedy jednak na jej drodze pojawił się Artur Kozieja, wpływowy biznesmen, którego poznała na przyjęciu. Organizatorka pokazów ani się obejrzała, jak stuknęło im 5 wspólnych lat. Jednak ten rok okazał się dla niej wyjątkowy.

W kwietniu media obiegła wieść, która wzbudziła niemałą sensację. W przyszłym roku jurorka „Top Model” będzie obchodziła swoje 50. urodziny. Nie dziwne więc, że gdy oświadczyła, że spodziewa się dziecka (za sprawą InVitro), w świecie show-biznesu zawrzało.

Celebrytka zapewniała, że czuje się świetnie, jest zdrowa i silna, a co najważniejsze — gotowa na powitanie dziecka. Z dumą prezentowała na Instagramie coraz mocniej zaokrąglony brzuszek, aż wreszcie, 23 lipca pochwaliła się zdjęciem maleńkich, czerwonych stópek, podpisując je jednym słowem: „Szczęście”.

Marcin Tyszka się wygadał. Katarzyna Sokołowska nadała synowi bardzo oryginalne imię

Nie minęły nawet dwa tygodnie od tego wspaniałego momentu, a już reżyserka pokazów pochwaliła się wspaniałą formą na salonach. Wzbudziła niemały zachwyt podczas konferencji prasowej show TVN. Ku rozczarowaniu wszystkich, którzy oczekiwali nowych informacji na temat dziecka, po urodzeniu nabrała wody w usta.

Jeszcze do niedawna o potomku gwiazdy wiedzieliśmy jedynie, że jest chłopcem. Tymczasem zaskakujących informacji udzielił inny juror „Top Model” — Marcin Tyszka. Podczas rozmowy z „Jastrząb Post” w przypływie emocji zdradził imię dziecka. Syn Katarzyny Sokołowskiej nazywa się Iwo Lew Tysio.

– Słodkie. Ja uważam, że powinien mieć na imię Tysio, ale to będzie na trzecie. Na drugie ma Lew. Iwo Lew. Iwo Lew Tysio brzmiałoby dobrze, bo ostatecznie ten synek i tak się nasłuchał mojego gadania na co dzień, że na pewno jak mnie usłyszy po raz pierwszy, to od razu będzie wiedział, że to wujek Tysio – zażartował.

Fotograf wspominał także okres ciąży. Był zdumiony energią, jaka emanowała na planie. Nie ukrywał, że sam bardzo entuzjastycznie podchodził do jej stanu.

Nagrywała prawie cały program będąc w ciąży, ja się śmiałem, że przerobiłem prawie wszystkie podręczniki młodego położnika tak just in case. Energii miała bardzo dużo. Myślę, że ta ciąża ją uskrzydlała – wyznał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Katarzyna Sokołowska
fot. kadr z programu „Top Model”
Katarzyna Sokołowska
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 01.08.2022. Spotkanie prasowe programu Top Model w B’Fort na Raclawickiej.
N/z: Katarzyna Sokolowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Sokołowska urodziła. 49-latka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Jastrząb Post, Pudelek, Plejada

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl