Synowie Kory przez wiele lat zadowalali się życiem w cieniu swojej sławnej mamy. Jednak po tragicznej śmierci wokalistki cała uwaga mediów i fanów skierowała się właśnie na tych dwóch młodych mężczyzn. Kim są dzieci Kory, królowej polskiego rocka? Czy kontynuują rodzinną tradycję i zajmują się muzyką? 

Kiedy się zakochiwała, angażowała się w nowy związek na sto procent. Wiodła intensywne życie uczuciowe, a z jej wieloletnich relacji przyszło na świat dwóch chłopców. Synowie Kory dorastali w domu pełnym sztuki i muzyki, gdzie wśród gości przewijały się najgłośniejsze nazwiska świata artystycznego. Jak wyglądało codzienne życie u boku pierwszej damy polskiego rocka? Dzieci Kory otrzymały od niej wiele miłości. Czy udało jej się zaszczepić w nich także pasję muzyczną? Ujawniamy, co działo się w domu jednej z najbardziej barwnych polskich wokalistek wszech czasów!

Co robią synowie Kory? Dzieci Kory poszły w jej ślady?

Synowie Kory to Mateusz Jackowski i Szymon Sipowicz. Mateusz przyszedł na świat w 1972 roku, a Szymon — cztery lata później. Po tym, jak wokalistka rozwiodła się z pierwszym mężem, Markiem Jackowskim, obaj pozostali pod jej opieką.

Żaden z synów Kory nie zdecydował się iść w ślady matki. Obaj mężczyźni trzymają się z daleka od świata show-biznesu. Mimo że zdarzało im się wspierać wokalistkę — Szymon stworzył aranżację na płytę Kory, a Mateusz zaprojektował kilka okładek albumów — wiodą w miarę zwykłe i spokojne życie. Najczęściej wypowiadają się w mediach tylko w kontekście życia swojej mamy. 

Kim jest Mateusz Jackowski?

Mateusz Jackowski to pierworodny syn Kory. Przyszedł na świat z małżeństwa wokalistki z Markiem Jackowskim, współzałożycielem zespołu Maanam. 

Starszy syn Kory zajmuje się grafiką komputerową i jak zostało już wspomniane, osobiście zaprojektował okładki kilku albumów Maanam. Mateusz Jackowski — według ustaleń fakt.pl — w 2015 roku wziął ślub z kobietą o imieniu Monika. Wesele miało miejsce w Krakowie, a uczestniczyły w nim takie sławy jak m.in. Maciej Maleńczuk

Kim jest Szymon Sipowicz?

Szymon Sipowicz jest synem Kory i Kamila Sipowicza, drugiego męża wokalistki. Jak ustalił fakt.pl, mężczyzna zdecydował się związać swoją ścieżkę zawodową ze skateboardingiem

Sipowicz odkrył swoją pasję, kiedy miał 14 lat i przeprowadził się z rodzicami z Krakowa do Warszawy. Zamiłowaniem do jazdy zarazili go nowi koledzy. Jak przyznał w programie Dzień Dobry TVN, po pierwszą profesjonalną deskę pojechał aż do Berlina. Po powrocie nastolatek zaczął opuszczać szkołę — udawał, że wychodzi na lekcje, a tak naprawdę szedł potrenować skoki. Na użytek świata deski przybrał pseudonim Perez

Według ustaleń wp.pl Szymon Sipowicz — tak jak Mateusz Jackowski — zajmuje się grafiką komputerową. Mężczyzna nawiązał współpracę z firmami tworzącymi produkty dla wielbicieli deskorolek. Zaprojektował również okładkę płyty Skandal dla grupy Molesta Ewenement. 

Szymon Sipowicz, podobnie jak starszy brat, zdążył założyć własną rodzinę i jest ojcem chłopca o imieniu Leo. Jego matka to dziennikarka Katarzyna Zielonka. 

Spodziewalibyście się, co robią synowie Kory? Obaj mężczyźni zawsze ciepło wypowiadają się o swojej mamie i nigdy nie zapomną, ile miłości i uwagi im ofiarowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA SYNÓW KORY:

synowie kory
fot. screen z youtube.com CGM.PL

Szymon Sipowicz zajmuje się grafiką komputerową i skateboardingiem. 

synowie kory
fot. screen z programu „Dzień Dobry TVN”

Mateusz Jackowski, podobnie jak jego młodszy brat, założył już rodzinę. 

synowie kory
fot. instagram.com @kora_fanclub

Synowie Kory byli najważniejszymi osobami w jej życiu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda – WIEK, WZROST, POCHODZENIE, STYLIZACJE
  2. Żona Macieja Stuhra unika mediów. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?
  3. Gdzie mieszka Iwona Pavlovic? Dom wybudowała, by być blisko ukochanej mamy
  4. Sukienki dla niskich dziewczyn. Najlepsze fasony, długości i dodatki dla niskich kobiet
  5. Nie żyje Max Wright. Aktor serialu „Alf” zmarł na ciężką chorobę. Miał 75 lat

źródła: se.pl, fakt.pl, wp.pl, Dzień Dobry TVN

Poprzedni artykułPrzepisy dla wegetarian. Naleśniki ze szpinaku, pasztet z cukinii
Następny artykułDo czego porównać ból porodowy? Kobiety i mężczyźni zawsze zadają to pytanie, poznajmy odpowiedź!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.