Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sypią się gratulacje. Ewa Krawczyk może przecierać oczy, niezwykłe co zrobił w „TTBZ” Andrzej Kozłowski
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.03.2022 17:57

Sypią się gratulacje. Ewa Krawczyk może przecierać oczy, niezwykłe co zrobił w „TTBZ” Andrzej Kozłowski

Ewa Krawczyk
Kadr z: „Twoja twarz brzmi znajomo”, Polsat

Ewa Krawczyk może być dumna? We wczorajszym odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Andrzej Kozłowski brawurowo wykonał jeden z przebojów Krzysztofa Krawczyka.

4 marca ruszył nowy, 16. sezon programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kolejne odcinki można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05 na kanale Polsat.

Ewa Krawczyk może być dumna? Krzysztof Krawczyk w TTBZ

Muzyczny show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” jest emitowany od 2014 roku. Do tej pory doczekał się 16. sezonów – właśnie ruszył najnowszy. Wczoraj można było obejrzeć pierwszy odcinek.

Uczestnicy programu muszą jak najwierniej odwzorować – za pomocą głosu, mimiki i wyglądu – polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki. Ich występy oceniają jurorzy.

W 16. edycji biorą udział Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Ania Rusowicz i Johan „Danzel” Waem.

To Andrzej Kozłowski zdecydował wcielić się w Krzysztofa Krawczyka. Wykonał jeden z największych przebojów artysty, czyli „Chciałem być”. „My się wzruszyliśmy” czytamy w oficjalnych mediach społecznościowych programu.

Nie brakuje też pozytywnych komentarzy widzów „TTBZ”:

– W pierwszym odcinku zrobiłeś finał! Brawo! Jestem dumny!

– To dopiero początek, a już chyba mamy czarnego konia tej edycji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetne wykonanie.

– To było niesamowite. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego występu. Myślę, że to kolejne wykonanie, które przejdzie do historii – czytamy w komentarzach.

Ewa Krawczyk może być wzruszona, kiedy zobaczy to wykonanie. A jak wam podoba się występ Andrzeja Kozłowskiego w „TTBZ”?

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”