Szansa na sukces była jednym z najpopularniejszych programów emitowanych przez TVP. W 1999 roku odcinek z udziałem Natalii Kukulskiej wzbudził duże emocje. Wygrała go jedenastoletnia Georgina Tarasiuk. Teraz nie jest już małą dziewczynką i wyrosła na piękną kobietę. Co dziś robi?

Szansa na sukces przyciągała wiele widzów przed ekrany od 1993 do 2012 roku. Program prowadzony przez Wojciecha Manna dawał szansę amatorom na wokalny popis przed znanymi muzykami. Jedną z najbardziej pamiętnych uczestniczek była Georgina Tarasiuk. Co robi teraz?

Szansa na sukces: Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk miała tylko jedenaście lat, gdy wzięła udział w programie Szansa na sukces. Zaśpiewała piosenkę Dłoń Natalii Kukulskiej i oczarowała widzów. 

Dzięki sukcesowi w telewizyjnym show udało jej się śpiewać w zespole Chwilka oraz u boku Violetty Villas. Natalia Kukulska również zaprosiła młodą Tarasiuk do udziału w koncercie poświęconym pamięci Anny Jantar, a w 2002 roku młodej wokalistce udało się wydać debiutancki album.

szansa na sukces
fot. facebook.com @georginatarasiuk

Co dziś robi Georgina Tarasiuk?

Po udziale w programie Szansa na sukces Georgina Tarasiuk nie porzuciła marzeń o karierze muzycznej. W 2007 roku została solistką w oratorium Piotra Rubika, a rok później wzięła udział w projekcie Balkanika łączącym tradycyjną muzykę bałkańską z nowoczesnym brzmieniem. 

Teraz Georgina Tarasiuk zajmuje się głównie występowaniem w klubach. Jest także wokalistką zespołu Blauka, który tworzy z Piotrem Lewańczykiem. We wrześniu duet wydał debiutancką płytę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szansa na sukces
fot. facebook.com @georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk jako dziecko zabłysnęła w programie Szansa na sukces.

szansa na sukces
fot. facebook.com @georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk dalej rozwija swoją karierę muzyczną.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułBadanie krwi jest w stanie powiedzieć o Tobie więcej niż myślisz. Poznaj siebie
Następny artykułMatka sprzedała swoje dzieci za 49 tysięcy złotych. Kupiła sobie najnowszy telefon
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.