Lelum.pl

fot. instagram.com/ryszarddabrowski

Szczena poinformował o przeprowadzce. Podjął ważną decyzję?

31 Marca 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Na profilu Ryszarda Dąbrowskiego pojawiła się informacja o przeprowadzce. Uczestnik programu

Na profilu Ryszarda Dąbrowskiego pojawiła się informacja o przeprowadzce. Uczestnik programu

Szczena z Chłopaków do wzięcia już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów. Tym razem jednak przeszedł samego siebie – z informacji na jego profilu wynika, że mężczyzna przeprowadził się do Kanady.

Szczena zmienił miejsce zamieszkania?

Na profilu Szczena z Chłopaków do wzięcia pojawiła się zdumiewająca informacja. Ryszard Dąbrowski obwieścił bowiem światu, że przeprowadził się do miejscowości zwanej Wawa. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że chodzi o stolicę naszego kraju – nic bardziej mylnego.

Po kliknięciu w rzeczoną miejscowość wyświetla się cały wachlarz informacji o niej. Wawa wskazana przez Szczenę jest usytuowana w prowincji kanadyjskiej, a dokładnie w Ontario. Fani byli szczerze zdziwieni tym, co ukazało się ich oczom.

Pod zamieszczoną informacją pojawiło się mnóstwo komentarzy ze stwierdzeniami, że nowe potencjalne miejsce zamieszkania Szczeny znajduje się dość daleko. Wiele osób życzyło mu także powodzenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ryszard Dąbrowski nie odpowiedział jednak na komentarze i nie rozwiał wątpliwości dotyczących jego rzekomej przeprowadzki. Być może doszło do pomyłki, a Szczena chciał poinformować, że będzie mieszkał w stolicy kraju. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na wyjaśnienia ze strony uczestnika programu Chłopaki do wzięcia.

Kim jest Szczena z Chłopaków do wzięcia?

Szczena zyskał sławę dzięki uczestnictwu we wspomnianym programie Chłopaki do wzięcia. To właśnie tam dał się poznać jako rubaszny lekkoduch, który żyje chwilą i nie przejmuje się dniem następnym.

U jego boku w programie niejednokrotnie mogliśmy podziwiać Asię – jego obecną partnerkę. Joasia Wielocha na przestrzeni ostatnich miesięcy przeszła spektakularną metamorfozę, a także została mamą. Na świat przyszedł jej synek Marcel, którego ojcem jest oczywiście Szczena .

Para doczekała się swojego pierwszego potomka. Informacja o narodzinach dziecka zwykle wywołuje wszechobecną radość i szczęście, jednak nie wśród wszystkich obserwatorów Szczeny.

Wielu internautów wyrażało swoje wątpliwości odnośnie do umiejętności wychowawczych zarówno Ryszarda, jak i Joanny. W ostatnim czasie jednak jeden z youtuberów wybrał się z kamerą do Szczeny i nagrał materiał, ukazujący co dzieje się w jego życiu. Z materiału można śmiało wywnioskować, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, po więcej informacji na ten temat zapraszamy >tutaj< .

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Adrianna Boryń

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]