Szczeniak, który smacznie spał nagle usłyszał swoją ulubioną piosenką ze słynnej bajki Disneya Kraina Lodu. Wprowadził swoją właścicielkę w osłupienie. Okazało się, że pies ma niebywały talent muzyczny i postanowił dołączyć się do głosu dochodzącego z radia, wyjąc w takt popularnej melodii! Nagranie, na którym uwieczniono śpiewającego owczarka australijskiego, stało się hitem internetu.
 
Śpiewający szczeniak podbił internet. Kiedy pies usłyszał Mam tę moc z Krainy Lodu, w wykonaniu Demi Lovato, dał prawdziwy wokalny popis. Ten zwierzak ma prawdziwy talent i doskonały słuch! Na szczęście czujna właścicielka zdążyła wszystko nagrać.
 
Śpiewający szczeniak
 
Śpiewający szczeniak to dość nietypowe zjawisko. Jak się okazało, nasze zwierzęta też mogą mieć swoje ulubione piosenki. Kiedy piesek smacznie spał na tylnym siedzeniu auta, a gdy z samochodowego radia nagle poleciała najpopularniejsza piosenka z Krainy Lodu, szybko się przebudził i zrobił coś niesamowitego. Szczeniak zaśpiewał Mam tę moc na swój własny sposób.
Pies śpiewa Mam tę moc
 
Pies, który śpiewa, a dokładniej wyje do Mam tę moc w wykonaniu Demi Lovato, stał się prawdziwym hitem internetu. Nagranie, na którym uwieczniono nietypowy wykon małego szczeniaka, obejrzało już ponad osiem milionów osób. Nic dziwnego. W końcu takie rzeczy nie zdarzają się dość często!

ZOBACZ FILMIK:

Brittany Maroney, właścicielka owczarka australijskiego, uwieczniła, jak jej szczeniak śpiewa piosenkę z uwielbianej bajki Disneya. Pies jest niesamowity.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułAgata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
Następny artykułNie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.