Szczeniak został siłą zabrany od matki. Nie wiedział, czy jeszcze kiedykolwiek ją spotka, a kolejne dni upływały mu na wielkiej tęsknocie. Gdy zobaczył ją po trzech długich miesiącach, niemal oszalał z radości! Reakcja pieska wzrusza do łez i nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do tego, że zwierzęta odczuwają uczucia podobnie jak ludzie. 

Po Internecie krąży mnóstwo filmów z udziałem zwierząt. Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się szczeniaki. Nic dziwnego — ich urok jest w stanie roztopić serca nawet największym twardzielom! Podobnie było w przypadku pieska, który po kilku miesiącach rozłąki spotkał swoją mamę. Urocze nagranie szczeniaczka jakiś czas temu trafiło do sieci. 

Szczeniak spotyka matkę po trzech miesiącach

Ten szczeniak wzruszył do łez miliony widzów na całym świecie. Nie od dziś wiadomo, że młode pieski wywołują uśmiech na twarzach wielu osób i trudno oderwać od nich wzrok. Są urocze, słodkie i niezwykle przyjacielskie. Niedawno w sieciach pojawiło się nagranie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. Szczeniaczek został odebrany siłą swojej mamie i zobaczyli się po trzech długich miesiącach. 

 

Wyjątkowe spotkanie

Hamper miał zaledwie 11 miesięcy, gdy został adoptowany. Wtedy po raz ostatni widział się ze swoją mamą, za którą bardzo tęsknił. Właściciele szczeniaczka widzieli jego tęsknotę, więc postanowili zrobić mu niespodziankę — odwiedzili jego mamę! Radość zwierzaków była tak ogromna, że właściciele pieska postanowili nagrać wzruszające nagranie! Ten wyjątkowy film w idealny sposób pokazuje, jak silna jest miłość matki do dziecka, niezależnie od gatunku. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
youtube.com — Rumble Viral

Szczeniak i jego mama spotkali się po trzech miesiącach. Spójrzcie tylko na to zdjęcie — płynie z niego prawdziwa miłość! Zgadzacie się? 🙂

szczeniak
youtube.com — Rumble Viral

Szczeniaczek poznał swoją mamę już z daleka!

szczeniak
yourube.com — Rumble Viral

Ta wyjątkowa i niezwykle wzruszająca historia w idealny sposób pokazuje, jak silna jest miłość matki do dziecka, niezależnie od gatunku. 

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE WIDEO

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Foka myśli, że pluszowa zabawka to jej córeczka. Nie opuszcza jej na krok
  3. Pies zaczaił się na latającego po pokoju ptaka. Gdy go złapał zrobił coś niebywałego
  4. Bobas siedział na kanapie. Wtedy podszedł do niego beagle, mama dziecka od razu chwyciła za kamerę
  5. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie