Szczeniak szybko się nudzi nowymi zabawkami czy rozrywkami. Jego właścicielka postanowiła stanąć na wysokości zadania i nieco go zaskoczyć. Zabrała go więc ze sobą na zakupy, jego reakcja była niesamowita. 

Ten mały szczeniak o imieniu Ziura uwielbia wszystko, co nowe i inne, jego właścicielka nie miała już więcej pomysłów jak urozmaicić mu dzień, aż wpadła na jeden, dość nietypowy – postanowiła zabrać go na zakupy.

Szczeniak wybrał się z panią na zakupy

Szczeniak to 4-miesięczna suczka o imieniu Zira, która jak przystało na małego psiaka ma bardzo dużo energii, którą musi w jakiś sposób spożytkować, nie może się zbyt długo nudzić.

Właścicielka postanowiła, że tym razem zabierze Zirę ze sobą na zakupy. Szczeniak był bardzo podekscytowany i szczęśliwy. Naprawdę cieszył się z nowego doświadczenia.

Internauci od razu pokochali Zirę

Właścicielka wrzuciła zdjęcie na portal społecznościowy. Na zdjęciu jest szczeniak, który bardzo radośnie siedzi sobie w wózku zakupowym. Internauci byli zachwyceni. 

Nic dziwnego, Zira jest cudowna i bardzo urocza. Kto z nas nie chciałby takiego kompana podczas cotygodniowych zakupów? No właśnie, czy w naszym kraju możemy zabrać psa na zakupy? Tak, ale nie wszędzie.

Czy można zabrać psa na zakupy?

Choć raczej żaden psiarz by nie protestował, aby zabrać swojego psiaka na zakupy, inni już ludzie, a tym bardziej pracownicy sklepów czy ochrony mogą. W Polsce możemy wejść do kilku sklepów z psem, jednak nie wolno nam wchodzić tam, gdzie znajduje się jedzenie. 

Do jakich sklepów możemy wejść? Przede wszystkim Leroy Merlin, do którego możemy wejść z psem pod warunkiem, że jest on na smyczy i w kagańcu. Media Expert również prowadzi akcję, w której możemy zabrać swojego pupila w upalne dni do sklepu. Wiele galerii jak np. Galeria Katowicka czy Galeria Bałtycka, nie ma problemu ze wpuszczaniem do środka zwierząt. Musimy jednak pamiętać, że nie każdy pies będzie czuł się komfortowo w takiej sytuacji. 

Choć Zira była wprost zachwycona, nie każdy psiak musi też w ten sposób podejść do sprawy. Jeśli was pies boi się dużego skupiska ludzi, nie zabierajcie go od razu do galerii, w której jest wiele osób, może on się wtedy zestresować i zareagować nawet agresją. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
fot.wszystko-o-wszystkim.life

Szczeniak był bardzo zachwycony wycieczką do sklepu.

szczeniak
fot.wszystko-o-wszystkim.life

Zira jest przeuroczym psiakiem. Internauci od razu ją pokochali.

szczeniak
fot.wszystko-o-wszystkim.life

Widać, że szczeniak bardzo dobrze się czuje w sklepie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez
  3. Kot został wykiwany przez myszkę. Gryzoń udawał, ze nie żyje. Wszystko zarejestrowała kamera
  4. Co robić, gdy koty się biją? Jak rozdzielić walczące zwierzaki i zapobiec przyszłym konfliktom?
  5. Niemowlak obudził psa swoim gaworzeniem. Reakcja zwierzaka nagrała się w ukrytej kamerze, matka miała łzy w oczach
  6. Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać
Poprzedni artykułSukienka z obniżoną talią. Komu pasuje i jak ją nosić?
Następny artykułRóżnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.