Szczeniak został znaleziony przez wolontariuszy w torbie. Zwierzątko trafiło w ciężkim stanie pod opiekę weterynarzy. Po 6 tygodniach stało się coś naprawdę wyjątkowego.

To niebywałe, jak wielkie serca mają niektórzy ludzie względem zwierząt. Ta organizacja od lat pomaga biednym czworonogom, których dotknęły wszelkie okrutne historie. Tak stało się i tym razem, kiedy znaleźli szczeniaczka w torbie.

Szczeniak został odnaleziony w trudnych warunkach

Animal Aid Unlimited to organizacja, która swoją siedzibę ma w Indiach. Wolontariusze od lat pomagają bezdomnym, chorym lub rannym zwierzątkom. Trzeba przyznać, że na swoim koncie mają już wiele sukcesów. Udało im się uratować ponad 65 tysięcy żywych stworzeń takich jak psy, koty, ptaki, krowy, a nawet osły.

Tego dnia wolontariusze dostali informacje, że w torbie leży szczeniak, który jest w bardzo złym stanie. Kiedy przyjechali, zobaczyli, że bardzo chore zwierzątko nie może wydostać się z folii. 

-Gdy tylko próbowaliśmy dotknąć torebki, szczeniak okropnie piszczał z bólu. Kiedy próbowaliśmy dotknąć jego, bardzo się bał. 

Ratownicy wpadli na pomysł, aby zwabić głodnego pieska za pomocą jedzenia. Kiedy udało mu się wydostać z torby, zobaczyli, że szczeniak jest bardzo chudy. Oprócz tego miał bardzo głębokie ranny, a najgorzej wyglądała ta, znajdująca się na udzie. 

Wolontariusze zabrali szczeniaka do schroniska

Długo nie zastanawiając się, ratownicy zabrali malutkiego pieska do schroniska. W pierwszej kolejności postanowili go zbadać i umyć. Dopiero później podjęli się prób leczenia. 

Personel schroniska bardzo przejął się historią zwierzęcia. Byli bardzo podekscytowani faktem, że mogą go uratować. Przez pierwsze dni szczeniak był pod ciągłą opieką pracowników. 

6 tygodni później, piesek przeszedł całkowitą metamorfozę. Wolontariusze organizacji nazwali go Jumper, czyli skoczek. Dla osób, które zastanawiają się, dlaczego padło na takie imię, udostępnili nagranie, które pokazuje jakim radosnym zwierzęciem jest szczeniak.

Dobrze, że na świecie są ludzie, którzy o każdej porze zrobią wszystko, aby pomóc biednym zwierzętom. Trzeba przyznać, że ta organizacja zasługuje na największe wyróżnienie.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 To cud, że ten szczeniak jest cały i zdrowy.

szczeniak
fot. screen youtube.com,
Animal Aid Unlimited, India

Piesek został znaleziony w plastikowej torbie. 

szczeniak
fot. screen youtube.com,
Animal Aid Unlimited, India

Kiedy go odnaleźli był naprawdę wychudzony. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Lil Bub. Kotka była ciężko chora, miała 2,5 mln obserwujących na Instagramie
  2. Gwałtowanie zahamowała, gdy na środku ulicy zobaczyła worek. Otworzyła go i dostała dreszczy
  3. Najstarszy kot na świecie urodził się w 1988 roku. Skończył 31 lat
  4. Własnymi rękami udusiła swojego syna Filipka. Wcześniej dopuszczała się haniebnych czynów, podano nowe informacje ws. zabójstwa w Lublinie

źródło: fabiosa.com

Poprzedni artykułNajlepsze seriale o nastolatkach. Produkcje, na których wychowały się miliony
Następny artykułNie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.