Gąska trzęsła się samotnie na ulicy, gdy grupa ludzi zauważyła patka, natychmiast podeszła, by mu pomóc. Po chwili zorientowali się, że pod skrzydłami skrywa inne zwierzątko. Bohaterska gęś uratowała życie maleństwu.

Mężczyzna zauważył na ulicy samotną gęś, która cała się trzęsła i na pierwszy rzut oka widać było, że jest zmarznięta. Podszedł bliżej i dokonał niesamowitego odkrycia. Pod skrzydłem ukrywała maleństwo, które dzięki niej nie cierpiało. Szczeniak uratowany przez bohaterskiego ptaka.

Szczeniak przeżył dzięki gęsi

Sytuacja miała miejsce w Ameryce Północnej. Tego dnia, temperatura była niebezpiecznie niska. Dla małego psa oznaczała pewną śmierć. Kiedy mężczyzna odkrył, że pod skrzydłem gęsi kryje się mały szczeniak, był wzruszony. Dzięki temu, że ptak ochronił pieska swoim ciałem, ten nie zamarzł na śmierć. Gęś sama trzęsła się z zimna i była na skraju wytrzymałości. Ściskała maleństwo z całych sił, żeby nie dostało się do niego zimne powietrze.

  1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
  2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
  3. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka

Gęś uratowała małego szczeniaka

To, że zwierzęta są dla siebie tak dobre, stale zaskakuje. Miłość i wierność, którą siebie darzą, bez względu na rasę czy gatunek, jest ogromna, a ludzie powinni się od nich uczyć. Świadek zdarzenia wstawił zdjęcie na Facebooka, a ono szybko stało się hitem. Zareagowało na nie już 180 tysięcy osób, udostępniło 240 tysięcy, a skomentowało 17 tysięcy internautów. Nic dziwnego, że wydarzenie to stało się tak popularne. Niecodziennie słyszy się o tym, że szczeniak zostaje przygarnięty przez gęś. 

Zobacz zdjęcia:

szczeniak
facebook.com — Suzanne PadaPetra

Gęś ochroniła szczeniaka przed zimnem, które mogło go zabić. 

szczeniak
facebook.com — Suzanne PadaPetra

Miłość i opiekuńczość zwierząt wzrusza do łez. Ludzie powinni się uczyć od naszych mniejszych przyjaciół. 

ZOBACZ TEŻ:

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykuł500 plus w formie bonu? Prezes ZUS komentuje
Następny artykułEuropa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia