Szczeniak podbił serca internautów swoim wyjątkowym wyglądem. Nic dziwnego, że ludzie oszaleli na jego punkcie. Mały piesek przypomina śmiesznego kota. Ten nietypowy zwierzak to sama słodycz. 

Taki widok nie zdarza się zbyt często. Choć małe zwierzaki są w stanie rozczulić nas do granic możliwości swoim zachowaniem i wyglądem, ten szczeniak przeszedł samego siebie. Wygląda bardziej jak kot czy pies? Oceńcie sami. 

Szczeniak, który wygląda kot

Szczeniak, który wygląda jak kot, podbił internet i nic w tym dziwnego. Od zdjęć tego zwierzaka ciężko oderwać wzrok. Malucha na Facebooku obserwuje już ponad 141 tysięcy osób, a fanpage poświęcony szczeniakowi powstał zaledwie 20 lutego. Nie ma wątpliwości, że szczeniak pogodzi zwaśnionych od lat miłośników kotów z miłośnikami psów. Jest przesłodki. 

Kiedy zdjęcia psa trafiły do serwisu Reddit, internauci żartowali, że szczeniak to krzyżówka corgiego z brytyjskim, krótkowłosym kotem. Pies ma niezwykłą szaro-granatową sierść, łapki niczym królik i najwspanialszy uśmiech świata, a swoją mimiką rozbawi największego gbura. Skąd się wziął?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego. Mogło się skończyć tylko jednym
  2. Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów

Sławny pies

Sławny pies wabi się Dui, co na język polski można przetłumaczyć jako Szczur Bambusowy. Trzeba przyznać, że to dość osobliwe imię dla tak wspaniałego zwierzątka. Szczeniak pochodzi z Wietnamu i ma obecnie trzy miesiące. 

Z filmików oraz zdjęć, jakie na Facebooku oraz Instagramie publikuje jego właściciel, można wywnioskować, że szczeniak to prawdziwa dusza towarzystwa. W rzeczywistości zwierzę jest mieszanką jednej z rodzimych ras psów z rasą o krótkich łapach. Zdaniem jego właściciela, u malca musiała zajść mutacja genów, dzięki czemu ma tak oryginalny, rozczulający wygląd. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
@Gấu Mèo Bắc Mỹ, Facebook

Szczeniak jest przesłodki.

szczeniak
@Gấu Mèo Bắc Mỹ, Facebook

Piesek przypomina kota.

szczeniak
@gaumeobacmy, Instagram

Jest niesamowity. Ten malec ma zaledwie trzy miesiące, a już zrobił furorę w sieci.

szczeniak
@gaumeobacmy, Instagram

Pies, który wabi się Dui, podbił serca internautów.

szczeniak
@Gấu Mèo Bắc Mỹ, Facebook

Zwierzę wygląda jak mieszanka psa i kota. Jest wręcz rozczulający.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn zobaczył pod domem dziwnego psa. Gdy tata wyszedł sprawdzić, zauważył, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo
  2. Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju,…
  3. Dlaczego pies obraca się w kółko zanim się położy? Mało kto zna prawdę,…
  4. Monitoring z windy ku przestrodze właścicieli psów. Chwila nieuwagi i mogłoby skończyć się…
 

źródło: popularne.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.