Szczeniak o słodkim wyglądzie podbija serca internautów! Jeśli uwielbiasz słodycze, na pewno zakochasz się w tych przesłodkich psiakach! Trend zapoczątkowało zdjęcie szczeniaka, który wyglądem przypomina słodkie ciasteczko.

Victoria Susman, właścicielka szczeniaka, opublikowała zdjęcie pupila w czarne cętki. Post zrobił furorę na Facebooku i zebrał aż 25 tysięcy polubień! Ktoś powielił go, zamieścił na portalu Reddit i tak zaczął się najsłodszy trend, jaki właściciele czworonogów kiedykolwiek widzieli. 

Szczeniak o wyglądzie Oreo

Zdjęcie szczeniaczka o imieniu Ripley stało się prawdziwym hitem internetu. Wszystko przez jego umaszczenie, które do złudzenia przypomina ciastka Oreo! Właściciele psów o charakterystycznym umaszczeniu zaczęli publikować zdjęcia swoich pupili o podobnej sierści. Opisywali ich charaktery i historie.

Jeden z użytkowników opowiada o swoim psie, którego uratował od wiecznej tułaczki po schroniskach, bo jego właściciele dwukrotnie go oddawali. Kolejny z internautów, który pokochał trend Oreo, opublikował zdjęcia szczeniaka mieszanki Husky i Blue Merle Collier o imieniu Diego. Inny pokazał zdjęcie swojego psa rasy Husky, który łudząco przypomina słodkie ciastka. 

Oreo — słodkie psy w cętki

Słodkie psy, które przypominają ciastka Oreo, poprawiają nam humor na cały dzień! Wzbudzają refleksje na temat bajek z dzieciństwa takich jak 101 dalmatyńczyków. Każdy człowiek, który uwielbia psy, byłby zachwycony czworonogiem o umaszczeniu podobnym do Oreo. Psiak, czy to szczeniak, czy dorosły pies to wspaniały przyjaciel, ale psy Oreo szczególnie nas rozczulają. Z pewnością poziom ich słodkości jest podobny do słodyczy, a może nawet i większy!

Zobacz zdjęcia:

szczeniak
happiest.net, reddit.com — gettingzen

Trend Oreo jest zdecydowanie najsłodszym trendem ostatniego czasu.

szczeniak
happiest.net, reddit.com – Kezzie87

Szczeniak przypominający Oreo przez swoje biało-czarne umaszczenie podbił świat.

szczeniak
happiest.net, reddit.com – Madeinthemoment1954

Tyle słodkości w jednym miejscu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot wybrał sobie nietypowe miejsce na zabawę. Położył się na… trenie sukni panny młodej
  2. Husky znalazł w lesie siedem porzuconych kociąt. Postanowił zostać ich mamą
  3. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
  4. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera
  5. Cztery kobry zaatakowały właścicieli dobermana. Pies obronił ich, lecz przypłacił to życiem
  6. Córka pozwoliła ojcu opiekować się psem przez weekend. Pisał jej wiadomości, które nawet nie przyszłyby wam do głowy
  7. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

Źródło: happiest.net

 

 

Poprzedni artykułKsiężna Norwegii jest śmiertelnie chora. Zostało jej od 3 do 5 lat życia
Następny artykułIle zarabia Kaja Godek? Działaczka pro-life ujawniła dokładne kwoty
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.