Szczeniak wyróżnił się na tle miotu swoim nietypowym kolorem. Umaszczenie wyjątkowego, małego pieska wprawia w zachwyt i sprawia, że ludzie przecierają oczy ze zdziwienia! Bardziej niż psa przypomina egzotycznego ptaka!

Psy potrafią zadziwić nas wieloma rzeczami. Niektóre wykazują się szczególnymi talentami, ponadprzeciętną inteligencją czy umiejętnościami. Jeszcze inne przyciągają naszą uwagę swoją urodą, klapniętym uszkiem czy śmieszną plamką. Ale ten szczeniak jest naprawdę wyjątkowy i zupełnie nie przypomina swoich braci i sióstr z miotu! Piesek robi zawrotną karierę! Mówi o nim cały świat, a jego historia została pokazana przez największe stacje telewizyjne. Czy jego sierść już na zawsze będzie miała inny kolor? 

Szczeniak o nietypowej sierści 

Kilka dni temu na świat przeszedł wyjątkowy szczeniak. W USA pewna suczka urodziła siedem pięknych, białych i czarnych piesków. Cała rodzina cieszyła się na widok zdrowego miotu, aż  nagle ich oczom ukazał się przedziwny widok. Ósmy szczeniak okazał się żółto-zielony! Niesamowity kolor sierści małego pieska, sprawia, że bardziej przypomina on egzotycznego ptaka i robi prawdziwą furorę w internecie. Czemu szczeniak zawdzięcza tak oryginalny koloryt?

Żółty pies

Żółty pies wywołuje zdziwienie na twarzy każdego, kto miał okazję go zobaczyć. Szczeniak dostał też odpowiednie imię, na cześć najsławniejszego, zielonego superbohatera Hulka! Okazuje się, że nietypowy kolor jego sierści to wynik zabarwienia futerka w macicy matki. Według weterynarzy zielonkawe umaszczenie nie będzie wieczne, i niedługo zmyje się, pokazując prawdziwą sierść malca. Jednak kto wie, może i pod tym względem pies okaże się nadzwyczajny! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
Screenshot kxan, YouTube

Hulk to niezwykły żółto-zielony szczeniak, który bardzo szybko stał się pupilem internetu! 

szczeniak
Screenshot kxan, YouTube

Piesek zupełnie nie przypomina swojego rodzeństwa. Trzeba przyznać, że bardzo się wyróżnia. 

szczeniak
Screenshot kxan, YouTube

Hulk wciąż czeka na właściciela. Weterynarze uważają, że sierść pieska zabarwiła się w macicy matki i niedługo jej nietypowy kolor ulegnie zmyciu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste

źródło: kobieta.onet.pl

Poprzedni artykułKlienci zauważyli na jej ręku tatuaż. Podeszła zabrać rachunek, spojrzała na niego i zalała się łzami
Następny artykułRomantyczna odsłona kolekcji Karen Paul na SS20
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.