Szczeniak ze względu na swoją nietypową naturę został bardzo źle potraktowany. Jego nietypowy wygląd sprawił, że właściciele postanowili się go pozbyć. Po wielu przejściach i kilku zdjęciach, które obiegły internet, życie pieska całkowicie się odmieniło!

Rasy psów odznaczają się nadzwyczajną różnorodnością kształtów, rozmiarów, a nawet umaszczenia. Dzięki temu każdy może znaleźć swojego wymarzonego pupila. Ten szczeniak ze względu na jeden szczegół w swoim wyglądzie został wyrzucony przez właścicieli. Teraz podbija serca internautów! 

Szczeniak był ofiarą okropnego żartu?

Wiele osób myślało, że piesek został ofiarą wyjątkowo podłego żartu. Kiedy samotnie błąkał się po ulicach jednego z syberyjskich miasteczek, ludzie nie wiedzieli co o tym sądzić. Z jednej strony szczeniak wyglądał zabawnie, z drugiej zaś widać było, że nie ma domu i jest zaniedbany. Jak się okazało, nie był to żaden dowcip. 

Powodem do drwin były jego nietypowe, ludzkie brwi. Wyglądały one zupełnie nienaturalnie, tak jakby ktoś dla żartu domalował je pieskowi kredką. Szczeniak wyglądał z nimi naprawdę dziwnie, dlatego też jego poprzedni właściciele postanowili się go pozbyć. Skutkiem tego był fakt, że Betty błąkała się po ulicach aż 5 miesięcy! 

szczeniak
instagram.com/brovisvoi/

Kiedy personel lokalnego schroniska dla zwierząt postanowił zająć się psem, byli już pewni, że brwi są prawdziwe. Postanowili dokładnie umyć szczeniaka, jednak brwi nie zniknęły, ani nie zmieniły swojego koloru. Jak stwierdzili, odkąd pracują w schronisku, nigdy nie mieli w nim takiego przypadku. Niedługo trzeba było czekać, aby dały psu nie tylko nowy dom, ale także sławę!

Szczeniak stał się ulubieńcem internautów

W sprawie głos zawarła nawet Nadezhda Grozetskaya, weterynarz rosyjskiego miasteczka, która potwierdziła, że brwi nie są fałszywe. Niezwykła pigmentacja była wyjątkowym żartem natury. Zapewniła, także, że brwi z wiekiem mogą stać się nieco jaśniejsze, ale nie ma takiej możliwości, aby zniknęły całkowicie. 

szczeniak
instagram.com/brovisvoi/

Dzięki swojej oryginalności szczeniak dostał drugi dom. Nowa właścicielka, Oksana Maymsina, gdy tylko zobaczyła suczkę, wiedziała, że ją pokocha. Postanowiła założyć Betty konto w mediach społecznościowych. W końcu niecodziennie spotyka się tak wyjątkowego psa. Suczka dostała nawet zaproszenie do popularnego w Rosji programu telewizyjnego!

Warto wspomnieć, że personel schroniska początkowo nazwał szczeniaka Frida. Miał być to hołd dla meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, której znakiem rozpoznawczym były równie nietypowe brwi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
instagram.com/ksymaymsina8362

Ten szczeniak jest naprawdę wyjątkowy.

szczeniak
instagram.com/brovisvoi

Widać, że uwielbia swój nowy dom!

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Po 2 latach oddali psa do schroniska. Wystraszony zwierzak zapierał się łapkami z całej siły
  3. Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie
  4. Małpa z „ludzką twarzą”. Ma 19-lat, a jej wyraz twarzy przypomina miny mężczyzny
  5. Zniknęli nagle 18 lat temu. Teraz Gucwińscy mają dramatyczny apel do Polaków

źródło: mirror.co.uk

 

 

 

 

Poprzedni artykułMała torebka idealna na każdą okazję!
Następny artykułMama w ciąży na próżno błagała o pomoc w szpitalu. Jej 8-letnia córka została zgwałcona
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.