Szczeniak rzucił się na dorosłego tygrysa. Właściciele postanowili nagrać całe zdarzenie i pokazać filmik światu. To, co zostało na nim uwiecznione, wprawia wszystkich w osłupienie. Tego się nie spodziewaliśmy.

Powiedzenie żyją jak pies z kotem, w tym przypadku jest zupełnie nie na miejscu! To, że nagranie podbije Internet, było wiadome od samego początku. Filmik, który nagrali właściciele małego pieska, rozczula do granic możliwości. Patrząc, jak szczeniak biegnie w stronę groźnego przedstawiciela rodziny kotowatych, nikt nie pomyślałaby, że może stać się coś takiego. Taki widok nie zdarza się często. 

Szczeniak kontra tygrys

Czy mały piesek ma jakiekolwiek szanse przy bliskim spotkaniu z dzikim zwierzęciem? Już nie raz pisaliśmy o czworonogu, który zaprzyjaźnił się z jeleniem bądź innym przedstawicielem świata fauny, ale z takim drapieżnikiem jak tygrys, mógłby sobie nie poradzić nawet człowiek! Szczeniak najwyraźniej wiedział, jak do niego podejść, a filmik, który krąży po sieci, podbija serca.

Pies bawi się z dzikim zwierzęciem

Na nagraniu widać jak mały szczeniak biegnie w stronę potężnego tygrysa, lecz zamiast walki między zwierzętami oglądamy… niezwykle czułe sceny! Okazuję się, że oba zwierzaki doskonale się znają, a co więcej, są świetnymi przyjaciółmi. Na filmiku widać, jak mały pies zaczepia dzikiego drapieżnego kota, biega wokół niego i co chwila chce się z nim bawić! Tygrys zaskakująco delikatnie podchodził do swojego psiego przyjaciela, całował go i obejmował swoją łapą, pozwalając, aby szczeniak robił z nim, co chciał!

Jak widać, przyjaźń nie zna żadnych granic, a zwierzęta po raz kolejny udowadniają nam, że nie istnieją żadne różnice ani bariery, których nie można pokonać! Koniecznie zobaczcie ten rozczulający filmik. Czy zdecydowalibyście się na posiadanie w dzikiego zwierzęcia?

ZOBACZ FILM:

Internauci są zachwyceni filmikiem, a w komentarzach domagają się więcej! Chcą zobaczyć, jak wygląda przyjaźń pomiędzy dwojegiem zwierząt po kilku latach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że znalazł kamień. Podniósł go, a prawda okazała się zupełnie inna
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Uratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowa

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułGwiazda „Top Model” została mamą. Pokazała wyjątkowe zdjęcie, znamy płeć dziecka
Następny artykułAleksandra Domańska przyszła do „Dzień Dobry TVN” na kacu. Wideo z programu już jest hitem sieci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.