Szczeniak zachwycił internautów swoim spojrzeniem. Nic dziwnego, jego oczy są naprawdę niezwykłe, a niektórzy określają je mianem najpiękniejszych na świecie. Mają rację? Trzeba przyznać, że ten mały piesek jest w stanie stopić nawet najtwardsze serce. Możemy się założyć, że nikt nie jest w stanie mu odmówić.
 
Nie ma słodszego widoku niż ten szczeniak. Jego niewiarygodnie piękne oczy urzekną każdego, kto postanowi się w nie spojrzeć. Nic dziwnego, że internauci się w nim zakochali. Jesteśmy pewni, że właściciele tego szczeniaczka przebaczają mu wszystko. 

 Szczeniak o najpiękniejszych oczach

Wyjątkowy szczeniak o imieniu Winnie to niespełna 5-miesięczny cocker-spaniel. Choć psy tej rasy znane są z przesłodkich uszu i pięknej, kręconej, jedwabistej kręconej sierści, ten maluch ma w sobie tak zwane to coś

Szczeniak jest obserwowany na poświęconym mu kanale na Instagramie przez 540 tysięcy osób. Internauci wręcz zakochali się w jego spojrzeniu, Wystarczy na niego popatrzeć, by stwierdzić, że widziało się najsłodszą rzecz na świecie. Takim oczom nie można odmówić

 

Pies gwiazdą internetu

Psia gwiazda Internetu zyskała niewiarygodnie duże grono fanów zaledwie w kilka miesięcy. Poza Instagramem, występy Winnie możemy podziwiać na TikToku. Tam szczeniak ma aż dwa miliony polubień! Nie trudno się domyślić, że liczba fanów ciągle wzrasta. 

Angielski cocker-spaniel przyszedł na świat pod koniec października 2019 roku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
@winnie_thecocker, Instagram

Winnie zdaniem internautów ma najpiękniejsze oczy na świecie.

szczeniak
@winnie_thecocker, Instagram

Szczeniak rozczula wszystkich swoim niesamowitym spojrzeniem. 

szczeniak
@winnie_thecocker, Instagram

To cudowne zwierze nie ma sobie równych.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

 
Poprzedni artykułMężczyzna ściął ogromne drzewo. W środku było żywe zwierze, nie wierzył własnym oczom
Następny artykułNie żyje uwielbiany muzyk, miał tylko 28 lat. Fani są załamani, rodzina przeżywa dramat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.