Szczeniak, który wyglądem przypomina miks kota i psa robi furorę w sieci. Internauci zastanawiają się, co to za niespotykana rasa. Trzeba przyznać, wygląd zwierzaka wprawia w zakłopotanie. Czy to na pewno jest pies, czy może raczej kot? My już wiemy co to za wyjątkowe stworzenie.

Pies, który narobił tyle szumu w internecie, momentami bardziej przypomina kota. Mały szczeniak ma naprawdę wyjątkowy wygląd, który nie wskazuje jednoznacznie na jego gatunek. Wielu internautów podejrzewa, że ten malec to osobliwa rasa kota. Jednak rzeczywistość jest zaskakująca, szczeniak to pies z krwi i kości!

Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa

Szczeniak wyglądem przypomina kota połączonego z psem, jednak w rzeczywistości to po prostu przedstawiciel niezwykłej rasy. Mowa o Dúi, którego zdjęcia zachwyciły internautów na całym świecie.

Fotografie psa po raz pierwszy pojawiły się w serwisie Reddit, gdzie wzbudziły zainteresowanie wielu osób. Od tamtej pory, każdy chciał wiedzieć, co to za tajemniczy zwierzak, który bardziej przypomina postać z kreskówki niż psa.

  1. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  2. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

Dúi: co to za pies?

Kiedy zdjęcia Dúi trafiły do sieci i wzbudziły ogólny zachwyt, dziennikarze portalu Metro postanowili dotrzeć do właścicieli tego szczeniaka. Właściciele psa to Hai Anh i Tuan. Mieszkańcy Hanoi, wyjaśnili, że szczeniak ma 3 miesiące i jest połączeniem tamtejszej rasy z przedstawicielem innej rasy o krótkich łapach.

Zdaniem Tuan, geny 3-miesięcznego Dúi musiały zostać zmutowane, dlatego jego wygląd jest tak niecodzienny. Mimo to, jego właściciele uwielbiają swojego malca. Czworonóg nie sprawia żadnych problemów, jest radosny i bardzo lojalny.

Pies ma nawet swoje własne konto na Facebooku, które śledzi około 90 tysięcy osób! Niezwykły, prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
fot. facebook.com/Gấu Mèo Bắc Mỹ

Dúi to pies, który wygląda jak połączenie psa i kota.

szczeniak
fot. facebook.com/Gấu Mèo Bắc Mỹ

Jest naprawdę nietypowy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany
  3. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  4. Kot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania pieska. Bezsilność czworonoga jest rozbrajająca
  5. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
  6. Nagrali reakcję mruczków na śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Kotki bardzo przeżywały

Źródło: wprost.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.