Szczeniak wzruszył do łez miliony widzów na całym świecie. Nie od dziś wiadomo, że młode pieski wywołują uśmiech na twarzach wielu osób i trudno oderwać od nich wzrok. Są urocze, słodkie i niezwykle przyjacielskie. Niedawno w sieciach pojawiło się nagranie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. Szczeniaczek chciał wejść na kanapę, ale jego pan mu na to nie pozwolił. To, co zrobił, z pewnością was rozczuli!

Po Internecie krąży mnóstwo filmów z udziałem zwierząt. Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się szczeniaki. Te puchowe kulki roztopią serca nawet największym twardzielom. Nie inaczej było w przypadku buldoga francuskiego, który usiłował wdrapać się na kanapę, na której siedział jego pan. Urocze nagranie szczeniaczka jakiś czas temu trafiło do sieci. 

Co zrobił szczeniak?

Psy to wspaniali towarzysze życia. Pocieszą nas w chwilach smutku, wywołają uśmiech na naszych twarzach i są w stanie wzruszyć nas do łez! Szczególnie urocze są szczeniaczki, od których trudno oderwać wzrok, a w Internecie aż roi się od tych słodkich stworzeń i ich zachowań, które chwytają za serce.

Wzruszające nagranie

Jeden z właścicieli buldoga francuskiego nagrał film, który obiegł dosłownie cały świat! Szczeniak próbuje wdrapać się na kanapę, jednak jego pan mu tego surowo zabronił. Piesek jednak nie chciał dać za wygraną i usiłował wdrapać się przednimi łapkami na sofę, przejmująco łkając. Trudno było odróżnić jego skomlenie od płaczu dziecka – odłosy są niemal identyczne! Obejrzyjcie wideo i oceńcie sami! Ostrzegamy jednak – przygotujcie chusteczki – szczegolnie przydadzą się wrażliwcom! 🙂

ZOBACZ NAGRANIE:

 Obejrzyjcie to urocze wideo!