Szczeniak i dziecko uwiecznieni na wspólnym filmiku, to piękny obrazek, który jest w stanie roztopić nawet najtwardsze serce. Rozczulające zachowanie małego psa nagrane przez rodziców chłopczyka nie pozostawia żadnych wątpliwości. Więzi, jaka powstała pomiędzy tą dwójką, nic nie będzie w stanie rozdzielić!
Rodzice malutkiego chłopczyka nagrali rozczulające zachowanie psa. To, co zrobił czworonożny członek tej rodziny, automatycznie wywołuje uśmiech na twarzy i pokazuje piękno relacji pomiędzy ludźmi a zwierzętami. Filmik, na którym uwieczniono szczeniaka i dziecko to idealny sposób na poprawienie sobie humoru.
Szczeniak i dziecko
Ten szczeniak i dziecko już są najlepszymi przyjaciółmi. Rodzice chłopczyka nagrali, jak dzielny mały pies czuwa nad ich synkiem, kiedy ten smacznie śpi na rozłożonym na podłodze kocyku. Okazuje się jednak, że senność bobasa udzieliła się również słodkiemu czworonogowi, który zasypia na siedząco.
Choć pies co chwila otrząsa się z drzemki, szybko postanawia jej się poddać i znaleźć wygodne miejsce do spania. Po chwili poszukiwań opiera główkę na szyi śpiącego dziecka i zasypia razem z nim. Ten widok rozczuli nawet największego twardziela!
  1. Pies na chwilę przed śmiercią. Weterynarz ujawnił, co robią psy przed uśpieniem
  2. Zwierzęta, które pomagały dzieciom spotkał straszny los. Tragedia w Mikołowie
  3. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna

Idealny pies dla dziecka

To jednak nie koniec historii tej dwójki. Trzy lata później w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym widać szczeniaka i dziecko. Okazało się, że przyjaźń pomiędzy tą dwójką prawdziwie rozkwitła, a posłuszny pies wykonuje wszystkie polecenia swojego małego pana!

ZOBACZ FILMIK:

Szczeniak i dziecko, które razem śpią, wyglądają przeuroczo.

3 lata później nadal są przyjaciółmi!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies wyjątkowo nudził się przed domem. Znalazł genialna zabawę, nagranie rozkłada na łopatki
  2. Nastolatka z Ukrainy kazała szczeniakowi napić się napoju wysokoprocentowego. Jej tłumaczenia porażają
  3. Labrador w komiczny sposób reaguje, gdy jego właściciel ignoruje go. Pies nie daje za wygraną
  4. Golden retriever nie pamięta, jak się szczeka. Właścicielka go nagrała, nie mogła powstrzymać śmiechu
  5. Psy będą szkolone do wykrywania koronawirusa? Naukowcy mają niezwykły pomysł
  6. Rodzina straciła dom i psa w katastrofie żywiołowej. Żałobę po owczarku przerwało niezwykłe wydarzenie

źródło: rmf.fm

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.