Szczeniak, który był na skraju śmierci i chory chłopiec — kiedy się poznali, ich życia zmieniły się na lepsze. Nikt nie spodziewał się, że ta dwójka tak bardzo przypadnie sobie do gustu, a jednak oni pokonali wszystkie przeciwności. Niezwykła komunikacja pomiędzy tą dwójką wzrusza i zaskakuje. Cudowne, że się znaleźli i mogą pomagać sobie nawzajem.

Nie wolno nam zapominać, że zwierzęta to myślące i czujące istoty, które nigdy tak samo jak ludzie mają różne charaktery i preferencje. Dlatego właśnie zwierzęta lepiej będą dogadywać się z jednymi, gorzej z innymi ludźmi. Odnajdują przyjaciół i wrogów tak samo jak my. Historia tej dwójki zaskakuje — dziecko i zwierzak stali się nierozłączni, ratując się nawzajem. 

Szczeniak cudem przeżył

Xena to suczka, która została znaleziona na ulicy jednego z gruzińskich miast na skraju wycieńczenia. Szczeniak był wychudzony i chory, weterynarze nie sądzili, by mógł długo przeżyć. Jego widok robi naprawdę przerażające wrażenie — można policzyć każdą kostkę w jego ciele. 

Jednak dzielny piesek nie poddawał się i kurczowo trzymał się życia. O tej dzielnej suczce usłyszała wkrótce rodzina Jonny’ego. Chłopiec w wieku dwóch lat został zdiagnozowany z autyzmem. Jego rodzice nie potrafili nauczyć się, jak komunikować się ze swoim dzieckiem, więc chłopiec stał się bardzo wycofany.

Uratowali się nawzajem 

Kiedy rodzina Jonny’ego usłyszała o Xenie, postanowiła przyjechać do schroniska, w którym znajdowało się zwierzę. Kiedy tylko się tam pojawili, szczeniak natychmiast do się nimi zainteresował. Pies, który nie przepadał jeszcze za ludźmi, podbiegł natychmiast do chłopca, radośnie merdając ogonem. Rodzice zrozumieli, że to będzie najlepszy zwierzak dla ich syna.

szczeniak
Xena The Warrior Puppy, youtube.com

Dzięki Xenie, życie chłopca stało się dużo łatwiejsze. 

Chociaż w domu Jonny’ego były już dwa inne psy, chłopiec z żadnym z nich nie nawiązał tak dobrego kontaktu, jak z Xeną. Od kiedy pies jest z nimi, są nierozłączni, a chłopiec zdecydowanie się otworzył. Od kiedy ma tak dobrego przyjaciela, z większą łatwością przychodzi mu komunikowanie się ze światem. Jego rodzice są nieskończenie szczęśliwi, że postanowili adoptować Xenę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak
Xena The Warrior Puppy, youtube.com

Xena pokonała przeciwności losu. 

szczeniak
Xena The Warrior Puppy, youtube.com

Teraz nie towarzyszy Jonny’emu każdego dnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Carrefour rzuca rękawicę Rossmannowi. Wchodzi na rynek z siecią drogerii
  2. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródła: popularne.com

Poprzedni artykułMatki zaatakowały Olgę Frycz. Aktorka pokazała kolacje swojej córki „A gdzie mięsko?!”
Następny artykułZnaki zodiaku zdradzają, czego najbardziej się boisz. Większość z nas nawet o tym nie wie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego