Szczeniaki, których bezduszni właściciele pozbyli się w najgorszy możliwy sposób, umierały na oczach matki. Ta przywiązana była do drzewa i nie mogła im pomóc. Kiedy materiał pojawił się w serwie tvn24.pl, w sieci zawrzało. To przerażające, do jakich czynów zdolni są ludzie.

Nie po raz pierwszy okazuje się, że niektórzy właściciele zwierząt pozbawieni są nie tylko serca, ale również rozumu. To, jaki los zgotowali bezbronnym szczeniakom, dosłownie nie mieści się w głowie. Najwidoczniej nie do końca spodobał im się fakt, że ich suczka urodziła aż 6 szczeniąt. Problemu postanowili pozbyć się na własną rękę. 

Szczeniaki przeszły przez piekło

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce w Lublińcu, mieście położonym w województwie śląskim. To właśnie tam, w okolicy Myśliwskiej, małżeństwo spacerujące po lesie usłyszało przerażające wycie i krzyki. Nie mogąc przejść obojętnie obok tych dźwięków, postanowili zagadać okolicę i dowiedzieć się, skąd dochodzą przerażające odgłosy. Dość szybko okazało się, że sprawcą hałasu jest suczka przywiązana sznurem do drzewa. 

Szczeniaki
Screen z filmiku OTOZ Animals w Lublińcu

Szczeniaki znalezione zostały w rowie.

-To było głęboko w lesie, w odludnym miejscu. Policjanci musieli zostawić auto przy drodze i iść jeszcze 400- czytamy w serwisie tvn24.pl wypowiedź Iwona Ochman, rzeczniczka policji w Lublińcu.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że w rowie znajdowało się sześć szczeniaczków.

Matka patrzyła jak umierają

Lekarz weterynarii, do którego trafiły zwierzaki, stwierdził, że mogą mieć najwyżej dwa dni. Do czterech szczeniąt matka nie miała dostępu, ponieważ jej sznur był za krótki. Psiaki zmarły na miejscu z głodu i zimna. Przeżyły tylko dwa, znajdujące się najbliżej swojej rodzicielki. 

-Musiała patrzeć, jak umierają (…) Suka z początku na to nie pozwalała, była agresywna, przerażona, broniła szczeniąt- czytamy w serwisie TVN24.pl wypowiedź Tomasza Wójcika, inspektora organizacji.
Dodajmy jeszcze, że ocalone psiaki trafiły do schroniska. Na ten moment inspektorzy pomagają policji odnaleźć sprawce bestialskiego czynu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szczeniaki
Screen z filmiku OTOZ Animals w Lublińcu

Ich matka przywiązana była sznurem do drzewa.

Szczeniaki
Screen z filmiku OTOZ Animals w Lublińcu

Tylko dwóm maluszkom udało się przeżyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora „M jak miłość”. Był znanym muzykiem
  3. Kobieta zrobiła sobie zdjęcie w samochodzie. Gdy dokładnie się mu przyjrzysz, zobaczysz niepokojący szczegół
  4. Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
  5. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie
Poprzedni artykuł70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży
Następny artykułPoród Joanny Krupy. Gwiazda rodziła w luksusach, zapłaciła za to fortunę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.