Szczeniaki rzuciły się na mruczka. Kot został zaatakowany w trakcie swojego popołudniowego spaceru. Jego oprawcy nie mieli nad nim litości, ale zwierzak zareagował niemalże natychmiastowo. Pomimo dramatyzmu sytuacji… całość wygląda dość zabawnie. A wszystko za sprawą chuliganów, którzy postanowili utrzeć nosa kotkowi.

Nie od dziś wiadomo, że pies i kot to bardzo energetyczne połączenie, które potrafią rozbawić do łez. A duet dwóch szczeniaków i doniosłego kota… no cóż, to musicie zobaczyć na własne oczy. Szczególnie kiedy małe psiaki są z natury awanturnikami, które nieustannie szukają zaczepki.

Kot został zaatakowany przez szczeniaki

A gagatkami, którzy dopuścili się tego czynu, są… dwa białe szczeniaczki. Mali chuligani najzwyczajniej, nie potrafili poradzić sobie z faktem, że kot postanowił udać się na spacer po ich podwórku. Postanowiły więc zrobić wszystko, aby konsekwencje swojej decyzji poniósł na własnej skórze.

Pomimo tego, że historia ta brzmi dość dramatycznie, w rzeczywistości rozbawia do łez. Nic dziwnego, że filmik w sieci cieszy się tak ogromną popularnością. Właściciel psiaków może być pewien, że w ich obecności nie grozi mu żadna krzywda. 

Szczeniaki nie dawały za wygraną

Na nagraniu gołym okiem widać, że bójka ta kosztuje ich masę energii i zaangażowania. Zwierzaki muszą nieustannie podskakiwać, aby dosięgnąć swoją ofiarę. W tym przypadku różnica wzrostu musi naprawdę uciążliwa. Przez cały czas kot wygląda dostojnie i poważnie, jest niewzruszony.

Maluchy dodatkowo przewracają się o własne łapki, przez co zadanie jest jeszcze bardziej utrudnione. Mimo to zwierzaki nie poddają się. A bijatykę i relację ze starcia obejrzycie na filmiku poniżej.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILM:

Kot
Screen z filmiku Youtube

Kot został zaatakowany w trakcie popołudniowego spaceru.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny pies jest zakochany w adoptowanym kotku. Nie opuszcza malucha na krok
  2. Myślał, że ktoś podrzucił mu na trawnik karton pełen szczeniaków. Prawda okazała się inna
  3. Mops myślał, że nikt na niego nie patrzy. Wszystko nagrała ukryta kamera
  4. Suczka golden retrievera urodziła szczeniaki. Gdy właściciel je zobaczył, aż złapał się za głowę
Poprzedni artykułPrzepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
Następny artykułLuksusowy dom Cezarego i Edyty Pazury. Pokazali nieziemskie wnętrze