Szczeniaki goniły małego chłopca, który mimo usilnych prób nie był w stanie im uciec. W pewnym momencie dziecko potknęło się i nie miało szans na odgonienie małych piesków. To, co wydarzyło się po chwili, jest niesamowite. Wszystko zostało nagrane, a film podbija serca internautów z całego świata. Nic dziwnego, trudno o słodsze nagranie.

Szczeniaki rasy golden retriever już same w sobie są urocze. Kiedy jednak zwierzaki spotkały się z małym chłopcem, atmosfera zrobiła się wyjątkowa. Radości i zabawie nie było końca, a wszystko uwieczniono na filmie. Koniecznie musicie go zobaczyć, uśmiech gwarantowany!

Szczeniaki biegły za chłopcem

Malutkie golden retrievery koniecznie chciały pobawić się i poprzytulać z kilkuletnim chłopcem. Ten jednak postanowił biegać, na co pieski ochoczo zareagowały. W trakcie ucieczki otoczone czworonogami dziecko potknęło się i upadło. Wtedy właśnie zaczął się najlepszy moment, który został nagrany.

Kiedy psiaki dopadły przyjaciela, czułościom nie było końca. Szczeniaki lizały go i skakały dookoła, prosząc, aby się z nimi pobawił. Chłopiec nie mógł odmówić uroczym prośbom czworonożnych przyjaciół. Gwarantujemy, że film to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Jaki charakter mają golden retrievery?

Golden retrievery mają łagodny charakter i są przyjaźnie nastawione do ludzi. Szczególnie widać to po szczeniakach, które bardzo zabiegają o kontakt z człowiekiem. Oczywiście, wiele zależy od wychowania i charakteru konkretnego zwierzęcia. Nie da się jednak zaprzeczyć, to jedna z najładniejszych ras, która ma szerokie grono wielbicieli.

Golden retrievery, poza tym, że są świetnymi kompanami, uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu i wesołą zabawę. Każdy właściciel powinien zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia. Zobaczcie, jak urocze maluchy spędzały czas z chłopcem, którego w końcu udało im się otoczyć!

ZOBACZ FILM:

 Słodki film podbił serca wielu internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  2. Szczeniak został zostawiony na śmietniku. Nikt nie dawał mu szans na przeżycie
  3. Weterynarz zamknął się w klatce z pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się niewiarygodne
  4. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczeniaki są piękne, ciężko oderwać wzrok
Poprzedni artykułNasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor odmieniła życie niepełnosprawnego chłopca. Rodzina w końcu może godnie żyć
Następny artykułPodziękujmy cichym bohaterom. Bez kasjerek i kasjerów nic nie byłoby takie samo
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.