Szczeniaki, które znalazły się w pobliżu rudego kota, postanowiły pomóc mu się umyć. Zamieszczone w sieci nagranie stało się prawdziwym hitem! Wielu internautów rozczuliła niezwykła więź między tymi dwoma gatunkami. Musicie to zobaczyć!

Stare jak świat porzekadło mówi, że kot z psem nigdy się nie dogadają. Zamieszczone poniżej wideo skutecznie obala tę tezę! Okazuje się, że zwierzęta, chowane razem od najmłodszych lat, mają spore szanse na nawiązanie niezwykle silnej relacji!

Zgraja małych piesków

Urocze nagranie przedstawia gromadę szczeniaków, podbiegających do rudego kota. Wypoczywający na krześle zwierzak zupełnie nie spodziewał się tego, co ma za chwilę nastąpić. Maluchy otoczyły go, a następnie zaczęły lizać! Nie ulega wątpliwości, że psiaki ewidentnie postanowiły pomóc swojemu koledze się umyć.

Szczeniaki nie dawały kotu odejść

Po dłuższej chwili, gdy kociak poczuł się już wyraźnie zmęczony ogromnym zainteresowaniem, postanowił oddalić się w stronę nagrywających całe zdarzenie właścicieli. Pieski nie mogły się jednak od niego oderwać!

Spośród uroczych pyszczków i obłapiających rudego kota łapek, trudno było w ogóle dostrzec jego zarys. W pewnym momencie właścicielka chwyciła zmęczonego kocura i zabrała go od radosnej i uroczej zgrai. Szczeniaki spojrzały w jego stronę z utęsknieniem!

ZOBACZ UROCZE NAGRANIE:

szczeniaki
podaj.to

Grupa psiaków, mieszkająca pod jednym dachem z rudym kotem, postanowiła pomóc mu się umyć.

szczeniaki
podaj.to

Osaczony czworonóg nie wyglądał na zadowolonego. Przez długi czas cierpliwie znosił zachowanie swoich psich przyjaciół.

szczeniaki
podaj.to

Z czasem jednak zwierzak się zbuntował, oddalając się w stronę właścicielki. Szczeniaki spojrzały na niego z wielkim utęsknieniem…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy myśleli, że to zwykły dachowiec. To, co się okazało, zaskoczyło wszystkich
  2. Pies miał sklejone łapki i związany pysk. Został skazany na pewną śmierć
  3. Wakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
  4. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
  5. Kobieta chciała nagrać skok do basenu. Reakcja jej dzielnego psa jest przeurocza!
  6. Meghan Markle przyłapana przez paparazzi z synkiem. To, jak się z nim obchodzi, oburzyło matki na całym świecie
  7. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedzieliście o wszystkich, opadną wam szczęki

Źródło: podaj.to

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.