Szczęście dla każdego z nas oznacza co innego. A jednak każdy do niego dąży i stara się zrobić wszystko, by być jak najbardziej spełnionym. Nie warto odkładać niczego na później, ani żyć przeszłością – nasz czas na Ziemi jest ograniczony.

Cytat Marii Dąbrowskiej jest idealną maksymą dla wszystkich tych, którzy potrzebują odrobiny motywacji. Dzisiaj jest dzień, aby być szczęśliwym! Wczoraj: już przeminęło. Jutro: dopiero nadejdzie. Człowiek jest tajemnicą, z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi.

Warto zapamiętać te piękne słowa – niepotrzebnie zwalamy na siebie trud życia codziennego. Szczęście może być niezależne od zasobności naszego portfela, statusu cywilnego czy zawodowego spełnienia. Ważne, żeby do niego dążyć każdego dnia!

 

Poprzedni artykułObierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
Następny artykułAktorzy z „Wiedźmina” próbują polskich specjałów. Mało się nie popłakali
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.