Szczoteczka soniczna to produkt, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu. Eksperci zapewniają, że jest ona gwarancją pięknego uśmiechu. Czym ta szczoteczka różni się od produktów elektrycznych lub klasycznych szczoteczek? W tym artykule prezentujemy odpowiedź, dlaczego warto jej używać. 

Na przestrzeni lat szczoteczki do zębów nie zmieniły się znacząco. Inny jest kształt, długość oraz rodzaj włosia, ale ogólna koncepcja pozostała taka sama.

Istnieją obecnie trzy rodzaje szczoteczek do zębów:

– standardowe szczoteczki bez zasilania (których używa większość ludzi); moc nadaje im ręka/nadgarstek,

– elektryczne szczoteczki do zębów (z elektrycznym zasilaniem); myją zęby za pomocą wibracji, dzięki którym osoba ich używająca, nie musi wykonywać ruchu ,,szczotkowania”,

– soniczne szczoteczki do zębów (o dużej mocy); drgają one z dużo większą siłą, niż elektryczne produkty.

Dlaczego szczoteczka soniczna do zębów jest wyjątkowa?

Silne drgania wytwarzają większą ilość energii i ruchu, dzięki czemu środki czyszczące mają szansę dotrzeć w obszary pomiędzy zębami, które zazwyczaj są niemożliwe do eksplorowania dla innego rodzaju szczoteczek.

Dodatkowo jeszcze sprawniej usuwają one płytkę nazębną i czyszczą zęby. Efekt mycia zębów szczoteczkę soniczną odczujesz już po pierwszym użyciu.

Szczoteczka soniczna do zębów – produkty, które polecamy. 

PHILIPS Sonicare ProtectiveClean 5100

www.notino.pl

BRAUN ORAL-B Pulsonic Slim Duo 1000

mediamarkt.pl

Poprzedni artykułKinga Duda przekazała rodzicom ważną wiadomość. Ogromna radość w pałacu prezydenckim
Następny artykułNowa fryzura Kate Middleton – idealne włosy na lato
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Współpracowała z najlepszymi polskimi projektantami i markami kosmetycznymi. Studiowała projektowanie ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od wielu lat współpracuje z markami Maniewski, Farmagan i Davroe. Dba o fryzjerski sektor beauty największego wydarzenia modowego w Polsce - Katowice Fashion Week. Posiada szeroką, teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Uczestniczyła w wielu szkoleniach fryzjerskich u najlepszych specjalistów w Polsce.