Gala Mistrzów Sportu to jedno z najbardziej ekskluzywnych i najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym kraju. Nagrody rozdawane są co roku za wybitne osiągnięcie w sporcie. O ich wyniku decyduje plebiscyt, więc głosować może każdy. Znaleźć się w wytypowanej dziesiątce to ogromne osiągnięcie, ale wiadomo, że każdy marzy o pierwszy miejscu. W tym roku, numerem jeden, okazał się Kamil Stoch. Annie Lewandowskiej chyba nie spodobał się taki wynik, a to już szczyt próżności!

Robert Lewandowski jest kapitanem naszej reprezentacji w piłce nożnej, więc jego obecność wśród laureatów Gali, nie może dziwić. To świetny sportowiec, jednak na co dzień jego sukcesy cieszą raczej niemieckich kibiców. Jest on bowiem piłkarzem w niemieckim klubie Bayern Monachium.W tym roku pierwsze miejsce zajął Kamil Stoch, który na swoim koncie ma równie spektakularne sukcesy, a właśnie został zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni. Komentarze żony Roberta – Ani Lewandowskiej nieco nas zdziwiły. Odnieśliśmy wrażenie, że osiągnęła właśnie szczyt swojej próżności…

ZOBACZ TEŻ: Ania i Robert Lewandowscy. Nieznana historia prawdziwej miłości

próżność lewandowskiej

Na pytanie dziennikarza z Polsat Sport jak Robert odbiera swoje drugie miejsce, wyrwało się Ani:

– Przed sekundą do niego zadzwoniłam, jeszcze w windzie i mówię: drugie miejsce. (Robert) Tak wiem, słyszałem. (…) Myślę, że gdzieś liczyliśmy w sercu na to pierwsze miejsce, natomiast taki też jest sport. Kamil Stoch też jest znakomitym sportowcem i naprawdę Kamil wielkie brawa, za dzisiejszy dzień i za nagrodę za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Myślę, że tak jak co roku Robert nas czymś zaskakuje i myślę, że przygotuje coś dla nas też w tym roku – odpowiedziała.

https://www.instagram.com/p/BdngrSrFxmf/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

Internauci skrytykowali słowa Lewandowskiej. Takim tonem może zaszkodzić tylko swojemu mężowi. Przeczytajcie!

– Jestem fanem piłki nożnej. Ale w plebistycie na najpopularniejszego sportowca dobrze, że Kamil zdobył pierwsze miejsce. Dlaczego? Skoki to jest właściwie indywidualna dyscyplina i Kamil w roku 2017 bardzo się wyróżniał. I drużyna skoczków również. Natomiast piłka nożna, siatkowa, ręczna to są dyscypliny zespołowe. Jeżeli gra jakiejś drużyny zachwyci nas do tego stopnia (zdobycie mistrzostwa lub tylko rewelacyjna gra) to chciałbym widzieć, albo najlepszego przedstawiciela tej drużyny albo cały zespół dostający nagrodę.

– Szanowna Pani Lewandowska cieszę się bardzo, że Pan Kamil Stoch został doceniony przez kibiców dlatego , że zawsze startuje pod Biało czerwoną Flagą , przynosi zaszczyt dla naszego kraju, doceniam też Pana Lewandowskiego ale dla naszego kraju gra 4 – 6 meczy a sukces i chwałę przynosi dla- przypomnę to Pani – niemieckiej drużyny. Pani powinna się cieszyć , że zajął drugie miejsce i Pani powinna być wdzięczna mężowi ale i kibicom że dzięki nim zaistniała publicznie w naszym kraju. Więcej pokory i szacunku dla kibiców.

Zobaczcie całą rozmowę – LINK

źródło: lalapalmala.pl

ładowanie...

Zobacz również