Nadszedł czas, aby wycofać się z największego trendu z XXI wieku. Jeansy rurki nie są już modne. Czas na szerokie spodnie! Jakie modele są najmodniejsze?

Czy jeansy rurki są już passe?

Skinny jeansy były podstawowym elementem garderoby przez całą ostatnią dekadę i spełniły one swoje zadanie, jeśli chodzi o stylizacje z tamtej epoki. Były to spodnie, które z łatwością można było włożyć do butów i botków lub zestawić z prawie wszystkim, co było modne w ostatnich dekadach.

Szerokie spodnie – jakie modele są najmodniejsze?

Wybierz luźniejsze style, podobnie jak uwielbiane przez gwiazdy dżinsy z szerokimi nogawkami, jeansy typu boyfriend, mom jeans, a nawet dzwony. Istnieje mnóstwo opcji ich zestawiania. Wszystkie z nich są bardzo wszechstronne.

Szerokie spodnie – jak je nosić?

Szerokie spodnie to świetna opcja dla niskich kobiet. Optycznie wydłużają one nogi i wyszczuplają sylwetkę.

fot. www.instagram.com/chloelecareux

fot. www.instagram.com/chloelecareux

Większość stylów dżinsów wygląda świetnie z prostymi, białymi tenisówkami lub botkami, ale możesz nawet ubarwić swój wygląd za pomocą masywnych obcasów lub kolorowych mokasynów. Chodzi o eksperymentowanie, więc przed wyjściem przymierz kilka różnych par, zanim znajdziesz najlepszą opcję.

fot. www.instagram.com/chiaraferragni/

fot. www.instagram.com/chiaraferragni/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.