Pierwsze w Polsce sześcioraczki przyszły na świat dokładnie rok temu w Krakowie. Dzieci od razu zyskały popularność. Rodzice wprawdzie spodziewali się pięciorga dzieci, ale w trakcie cesarskiego cięcia okazało się, że na świat przyszło jeszcze jedno dziecko – Malwinka. Mama dzieci prowadzi Instagrama, na którym dzieli się, jak wygląda opieka nad maluchami. Dziś udostępniła zdjęcie swoich pociech. Nieprawdopodobne, jak już wyrosły.

Sześcioraczki były wcześniakami i wymagały specjalnej opieki. Dzieci przez pierwsze miesiące znajdowały się w szpitalu w inkubatorach. Rodzice maluchów Klaudia i Szymon Marcowie przyznają, że opieka nad nimi nie należy do najłatwiejszych. Oprócz sześciorga maluszków mają jeszcze syna 3,5-letniego Oliwiera. 

Słynne polskie sześcioraczki obchodzą pierwsze urodziny

Dzieci obchodzą dziś pierwsze urodziny. Rok temu przyszły na świat o 10 rano. Lekarze wykonali cesarskie cięcie. Wszystkie maluchy były wcześniakami, wymagały więc specjalnej opieki nie tylko w szpitalu, ale także po opuszczeniu inkubatorów i powrocie do domu. Ich mama przyznała oficjalnie, że opieka nad dziećmi jest bardzo trudna.

Na swoje pierwsze urodziny dzieci otrzymały przepiękne torty – zgodnie z tradycją dziewczynki różowe, a chłopcy błękitne. Filip, Zosia, Tymon, Kaja, Nela i Malwina wyglądają uroczo. Są na szczęście zdrowe i rozwijają się prawidłowo. 

  1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał raka płuc, fani do końca modlili się o cud
  2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  3. Ujawniono szczegóły tarczy antykryzysowej. Pracownicy będą wściekli

Nie jest łatwo opiekować się sześciorgiem wcześniaków

Jakiś czas temu mama dzieciaków zamieściła wzruszający wpis, w którym przyznała, że jest jej bardzo trudno. Napisała wówczas:

– Przecież jeden wcześniak to wyzwanie, ja mam 6, chyba nie podołam. Lekarze ratują twoje dzieci, rodzina cię wspiera, spokojne życie zamienia się w karuzele bez trzymanki – wyznała szczerze pani Klaudia.

Mama dzieci spotkała się wówczas z pozytywnym odbiorem, wszyscy słali jej słowa wsparcia i zapewniali, że sobie poradzi. Znaleźli się oczywiście i tacy, którzy nie szczędzili słów krytyki. Szczególnie wówczas, gdy rodzina otrzymała finansową pomoc od rządu, o czym pisaliśmy w osobnym artykule. Nikt jednak nie zrozumie, z czym muszą mierzyć się rodzice, jeśli nie znajdzie się w takiej samej sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sześcioraczki
fot.instagram.com/szescioraczkipl

Dzieci wyglądają ślicznie. Są zdrowe i wspaniale się rozwijają.

sześcioraczki
fot.instagram.com/szescioraczkipl

Mama maluchów prowadzi konto na Instagramie, a zdjęcia, które tam umieszcza, są naprawdę piękne.

sześcioraczki
fot.instagram.com/szescioraczkipl

Dzieci mają starszego o prawie 4 lata brata Oliwiera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  2. Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważać
  3. Niedziele handlowe zostaną przywrócone? Pracownicy mieliby dostać wyższe wynagrodzenie
  4. Matka chciała spalić synka żywcem. Celowo podpaliła miejsce, w którym był 13-miesięczny chłopiec
  5. Kocie oko na paznokciach – jak uzyskać ten efekt?
  6. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał

źródło: kobieta.onet.pl

 

Poprzedni artykułCo dalej z zasiłkiem dla rodziców? Media donoszą o ogromnym niedopatrzeniu
Następny artykułByły cenniejsze niż złoto, każdy się nimi wymieniał. Miałeś swoją kolekcję?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl