Szkoła jest obowiązkiem każdego dziecka. Okazuje się jednak, że 12-letnia Viki Gabor nie pojawiła się w swojej podstawówce, od kiedy wygrała konkurs Eurowizji Junior. – Nie mam na to jakoś czasu — szczerze wyznała młoda wokalistka dla Plejady.

Viki Gabor jest jednym z najgłośniejszych nazwisk, od kiedy tydzień temu wygrała tegoroczny konkurs Eurowizji Junior. 12-latka zapewniła Polsce wygraną drugi rok z rzędu po tym, jak Roksana Węgiel zajęła pierwsze miejsce rok temu. Czy jej sukces jednak wiąże się z wagarami?

Viki Gabor: szkoła

Viki Gabor od finału Eurowizji Junior jest bardzo zapracowana. Młoda wokalistka na co dzień chodzi do podstawówki, ale od czasu swojego międzynarodowego sukcesu nie miała szansy pojawić się na lekcjach.

– Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego — w rozmowie z portalem Plejada.

Viki Gabor pochwaliła się również swoim zeszłorocznym świadectwem z czerwonym paskiem. Udało jej się zdobyć tak dobre oceny, kiedy brała udział w programie The Voice Kids, który również zwyciężyła.

szkoła
instagram.com/vikigaborofficial

Jak Viki Gabor radzi sobie w szkole?

Szkoła to nieodzowna część życia każdego dziecka. Viki Gabor nie jest żadnym wyjątkiem i również musi zmagać się z wymogami Ministerstwa Edukacji. Jak widzi swoje szanse na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu na świadectwie?

– Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny — powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Głos zabrała również dyrektorka szkoły, do której chodzi Viki Gabor.

– Jest uczennicą koleżeńską i otwartą, ale gdy poznaje nowe osoby bywa nieśmiała. Wyróżnia się urodą i gracją. Ma swobodę ruchu, co widać na w-f. Trzeba przyznać, że dobrze posługuje się językiem angielskim. Wyprzedza w tym swoich rówieśników — oceniła Barbara Wikiera w rozmowie z Faktem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szkoła
fot. instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor zdradziła, jak długo nie była w szkole.

szkoła
instagram.com/vikigaborofficial

Szkoła jest ważna dla młodej wokalistki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Ślub znanego sportowca w Hiszpanii. Żoną została jego menadżerka
  3. Dominika Gwit pokazała zdjęcie ze słodyczami. To wystarczyło, polały się negatywne komentarze
  4. Znany aktor wyznał, że jeszcze niedawno żył w namiocie i podkradał jedzenie. Wszystko zmieniła jedna rola
  5. Kim jest Alicja Szemplińska? Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland podbije rynek muzyczny
  6. Monika Zamachowska po zwolnieniu w TVP: ”Jestem w stanie euforycznym”
  7. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.