Szkoła dzięki nagraniu z monitoringu poznała szokującą prawdę. To, co zarejestrowały kamery o 3 w nocy, jest wprost niewiarygodne. Wideo od początku do końca trzyma w ogromnym napięciu, a finał jest przerażający. Tego nagrania zdecydowanie nie powinniście przegapić!

Nie po raz pierwszy okazuje się, że ukryta kamera potrafi uratować życie. Filmik, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, wywołał masę kontrowersji. Internauci nie mogli uwierzyć w jego prawdziwość, a twórcom zarzucali fotomontaż. To, co wydarzyło się w pewnej szkole, przyprawia o dreszcze na całym ciele!

Szkoła zarejestrowała przerażające zdarzenie

Sytuacja, o której chcemy wam dziś opowiedzieć miała miejsce w szkole Deer Park w Cork w Irlandii. Gdyby nie nagranie z ukrytych kamer ciężko byłoby w to uwierzyć. Uczniowie oraz kadra nauczycielska od dłuższego czasu skarżyła się, ze w szkole czują się nieswojo.

Szkoła
Screen z filmiku YouTube

Szkoła wyjawiła szokujące nagranie. 

Nie potrafili tego wytłumaczyć, ale nic nie było takie jak kiedyś. Pewnego dnia jeden z wykładowców zdecydował się na zabranie ze sobą swojego ukochanego pupila. Zwierzak robił wszystko, aby tylko nie znaleźć się wewnątrz budynku. Gołym okiem było widać, że czegoś się obawia. Z kolei sprzątaczkom podejrzane wydały się porozrzucane śmieci, które każdego ranka zbierały ze szkolnych korytarzy. Były przekonane, że pewnego dnia zostawiły nieskazitelny porządek.

 

Co było na nagraniu?

Na trwającym nieco ponad minutę filmiku zobaczyć możemy coś naprawdę przerażającego. Na początku szafka jednego z uczniów zaczyna się poruszać. Chwilę później inna otwiera się, a jej zawartość ląduje na podłodze.

Nie zapominajmy jeszcze o stojącej na środku tablicy ostrzegającej, która sama się przewraca i z ogromnym impetem ląduje na podłodze. Czy to oznacza, że w budynku grasują duchy? Do tej pory nikt nie poznał odpowiedzi na to pytanie, jednak ani uczniowie, ani kadra nie są wcale spokojniejsi.

ZOBACZ PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE Z MONITORINGU:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Rodzice jej chłopaka zaproponowali Ani ogromne pieniądze. Wszystko po to, by odeszła od ich syna
  3. Dziennikarka TVP przed laty została zamordowana przez własną córkę. Zbrodnia wstrząsnęła Polską lat 80-tych
  4. Jej małe córeczki walczyły o życie. Matka w tym czasie prostytuowała się za pieniądze
  5. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie
Poprzedni artykułDoczepiane włosy – jakie kupić i jak je doczepić? 4 złote zasady
Następny artykułJakie fryzury do sukienki z falbankami? Bądź romantyczna i delikatna
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.