Szkoła dokonała niezwykłego odkrycia. Ekipa remontowa, która przeprowadzała prace na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Vetterów w Lublinie, natrafiła na niezwykłe znalezisko, którego nikt się nie spodziewał. Jak podaje Fakt, znaleziono tam bowiem… egipską mumię, którą mógł niegdyś przywieźć tam fundator szkoły.

Szkoła po natrafieniu na egzotyczne znalezisko, postanowiła od razu poinformować Urząd Miasta w Lublinie. Mumia została odpowiednio zabezpieczona, lecz jej dalsze losy nie są jeszcze znane. Odkrycie wywołało niemałe zamieszanie!

Mumia w szkole

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Vetterów w Lublinie w trakcie przeprowadzania prac remontowych, dokonał niezwykłego odkrycia. Na poddaszu placówki ekipa remontowa znalazła egipską mumię, która była sprytnie ukryta.  

Ta specyficzna pamiątka była zamurowana w jednym z filarów na poddaszu. Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych odpowiednio zabezpieczyła znalezisko – podkreślił w rozmowie z Kurierem Lubelskim Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

  1. Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie synka. Malec rośnie z dnia na dzień, jest podobny do mamy?
  2. Ręce opadają, zamiast sprzedać taniej wyrzucili truskawki na śmietnik. Zmarnowała się ogromna ilość owoców, okropny widok
  3. Od 19 czerwca będziemy przestrzegać obostrzeń tylko w jednym miejscu? Wielu Polaków będzie niezadowolonych

Kto przywiózł mumię do Polski? 

Mumię do Polski najprawdopodobniej przywiózł fundator szkoły August Karol Vetter. Jak informuje Fakt, był on działaczem społecznym oraz filantropem żyjącym w latach 1847-1907.

Mamy nadzieję, że to znalezisko nie opóźni prac remontowych, które trwają już od ubiegłego roku, jest to bowiem duża inwestycja, na którą zostało przeznaczone ponad 12,5 mln złotych. Szkoła ma zostać ostatecznie odnowiona w listopadzie 2020. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szkoła
Fot. facebook.com/MiastoLublin/

Szkoła dokonała niezwykłego odkrycia. 

szkoła
Fot. facebook.com/MiastoLublin/

W trakcie remontu znaleziono mumię egipską.

szkoła
Fot. facebook.com/MiastoLublin/

Egzotyczne odkrycie zostało odpowiednio zabezpieczone.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła, gigantyczna awantura w programie na żywo, prowadząca nie wytrzymała. Aż trudno uwierzyć
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Gdzie można pojechać bez kwarantanny? Znamy odpowiedź, wielu Polaków się ucieszy, czekaliśmy na decyzję od tygodni
  4. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję. Koniec, już nie ma odwrotu, fani zdruzgotani
  5. Złodziej okradł mnóstwo mieszkań. Wszyscy wpuszczali go do środka, miał jeden sposób, jakiego jeszcze nie było
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

Źródło: fakt.pl; Kurier Lubelski

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska jeszcze nigdy tyle nie pokazała. Jej ciało odbiera mowę
Następny artykułŻenująca wpadka w TVP, dziennikarze przesadzili. Widzowie domagają się bojkotu stacji
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.