Szkoła tradycyjnie zaczyna się od września, jednak w tym roku powrót do klas będzie wyjątkowy. Wszystko za sprawą pandemii, przez którą dzieci nie chodziły na zajęcia od marca. Teraz, po miesiącach nauki zdalnej uczniowie mają powrócić do szkolnych ław. Co o tym sądzicie?

Czy według was powrót dzieci do szkół jest słuszną decyzją? Minister Edukacji wczoraj wypowiedział się na ten temat i na razie przewiduje bezpieczny powrót uczniów do szkoły.

– Obecna sytuacja epidemiczna według Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego pozwala na to, aby w przytłaczającej większości naszego kraju, w przytłaczającej większości placówek edukacyjnych, w zdecydowanej większości szkół, przedszkoli, żłobków, można był przywrócić standardowe zajęcia polegające na bezpośrednim kontakcie nauczyciela z uczniami – mówił Dariusz Piontkowski podczas ostatniej, wczorajszej konferencji.

Jesteście za czy przeciw powrotowi uczniów do szkół?

rok szkolny
fot. pexels.com/
Arthur Krijgsman
Poprzedni artykułBał się, że wielki pies narzeczonej skrzywdzi jego dziecko. Stało się zupełnie inaczej, finał doprowadza do łez
Następny artykułDziecko dusiło się i nie mogło oddychać. Ojciec zabronił lekarzom wykonać testu na koronawirusa
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.