Sznaucer Casey przez dwa lata nie widział swojej właścicielki. Kobieta wyjechała za granicę do pracy i zostawiła ukochanego pupila w domu z bliskimi. Pies na widok opiekunki zemdlał z wrażenia. Konieczna była pomoc weterynarza.

Psy bardzo przywiązują się do swoich właścicieli. Niektóre rasy czworonogów chodzą za swoimi opiekunami krok w krok. Bardzo źle znoszą samotność. Sznaucer Casey nie był zadowolony z powodu wyjazdu swojej pani. Jak się okazuje, wcale o niej nie zapomniał, tylko bardzo tęsknił. Co zrobił, gdy zobaczył kobietę? Reakcja została nagrana. 

Sznaucer wita się z właścicielką  

Rebecca Svetina wyjechała na dwa lata do pracy w Słowenii. Kobieta musiała pożegnać się ze swoim ukochanym psem, który w wieku jej wyjazdu miał 12 lat. Sznaucer był smutny z powodu wyjazdu Svetiny. Został pod opieką bliskich. Niczego mu nie brakowało, oprócz oczywiście kontaktu z ukochaną właścicielką. 

Po zakończeniu kontraktu Rebecca wróciła do domu. Na miejscu czekał na nią 14-letni sznaucer. Pies od razu poznał swoją właścicielkę! Moment przywitania się opiekunki z czworonogiem zarejestrowały kamery. Pies cały czas merdał ogonem ze szczęścia, aż zemdlał! 

Sznaucer zemdlał na widok opiekunki 

Reakcja czworonoga zaskoczyła właścicielkę. 14-letniemu psu nie zdarzało się wcześniej tracić przytomności. Rebecca skontaktowała się z weterynarzem. Okazało się, że pies zemdlał wyłącznie z emocji i nie ma powodów do obaw. Sznaucer jest zdrowy. 

Moment przywitania się psa z opiekunką nagrano na telefon komórkowy, a wideo udostępniono w sieci. Film obejrzano już ponad 53 mln razy. Reakcja psa wzrusza. Widać, że czworonóg bardzo stęsknił się za swoją właścicielką. Z pewnością Rebbecka nie zostawi już psa na tak długo.

 
ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM: 
 
sznaucer
fot. youtube/ Rebecca Svetina

Rebecca i pies ucieszyli się na swój widok. 

sznaucer
fot. screen youtube/ Rebecca Svetina
Pies zemdlał z wrażenia. 
 
 
 
ZOBACZ TEŻ: 
  1. Na stacji benzynowej spotkał psa. Gdy zobaczył wiadomość na jego obroży, natychmiast zareagował
  2. Pies spotkał się z rodziną po pięciu latach. Kamery nagrały reakcję labradora, ciężko się nie wzruszyć
  3. Nietypowy wygląd pozwolił mu znaleźć dom. Dziwny pyszczek kota okazał się jego atrybutem
  4. Osierocony szop został adoptowany przez psy. Myśli, że jest szczeniakiem
  5. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
Źródło: kochamyzwierzaki.pl 
 
 
Poprzedni artykułCoraz więcej wiadomo o zmarłej 27-latce z koronawirusem. Syn widział ją tylko raz
Następny artykułPacjent oszukał lekarza, powód poraża. Udawał zakażenie, prawda wyszła na jaw po kilku godzinach