Edyta Górniak sporą część czasu spędza w Los Angeles, najczęściej w prasie mogliśmy widzieć jej zdjęcia z Joanną Krupą. Jednak Edyta nawiązała tam dużo ważniejsze przyjaźnie. Jak podaje jeden z magazynów piosenkarka zaprzyjaźniła się z Mohamedem Hadid, który jest ojcem dwóch najpopularniejszych modelek, Gigi i Belli Hadid. Zdziwieni? 

Jak widać Edyta Górniak, ma w życiu sporo szczęścia, jak podaje magazyn Party na jednej z imprez zaczepił ją sam Mohamed Hadid! Milioner zajmuje się sprzedażą nieruchomości, a jego majątek szacowany jest na 200 mln dolarów! Zastanawiacie się pewnie, dlaczego Hadid postanowił zaczepić właśnie Górniak? Bez wątpienia, nie bez znaczenia był fakt, że Edyta jest piękna. Chodziło jednak o coś zupełnie innego…

ZOBACZ TEŻ: Stifler i jego 16cm CHCE WALCZYĆ NA RINGU?! „Laski na to lecą”

Spotkanie na szczycie

Jak podaje magazyn Party Górniak i Hadid byli na jedne imprezie, a ojciec modelek zauważył pewien szczegół:

– Podszedł do Górniak, bo zauważył, że nosi… okulary przeciwsłoneczne z kolekcji jego córki. – podaje magazyn.

To nie była koniec ich znajomości, podobno Hadid był zaintrygowany biografią i talentem naszej piosenkarki. Posłał po nią specjalnie helikopter, którym przyleciała do przepięknej willi u podnóży Los Angeles. Górniak dała tam specjalny koncert, a w repertuarze znalazły się hity m.in. Beyonce i Whitney Houston.

–  Edi i Mohamed bardzo się polubili, ale łączy ich tylko przyjaźń. – podaje Party.

Jak myślicie, Gigi i Bella też polubią Edytę Górniak?

ZOBACZ TEŻ: Uprawiali seks w samochodzie. Nagrał ich DRON [WIDEO]

źródło: se.pl

ładowanie...

Zobacz również