Connect with us

Showbiz

SZOK! Nie żyje gwiazda serialu „Glee”. „Śmierć przez powieszenie”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

„Glee” to amerykański musicalowy serial telewizyjny, który stał się bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie. Koncentrował się on na życiu młodych licealistów, którzy śpiewają wspólnie w szkolnym chórze. Serial nominowany był do nagród Emmy czy Złotych Globów. Niestety, zza oceanu docierają do nas smutne informacje. Jeden z głównych aktorów prawdopodobnie popełnił samobójstwo. 

Nie żyje Mark Salling, który wcielał się w rolę Noah „Pucka” Puckermana. Aktor miał 35 lat i jak donoszą media, miał popełnić samobójstwo przez powieszenie.

Jego ciało znaleziono w pobliżu koryta rzeki w Sunland, w okolicy, w której mieszkał. Mógł umrzeć poprzez powieszenie się – podaje TMZ.

https://www.instagram.com/p/9ovPjvHU5N/?taken-by=mark__salling

Oskarżenia wobec aktora

Aktor oskarżany był o skłonności pedofilskie. Do jego zatrzymania doszło w 2015. Jego była dziewczyna zgłosiła na policję, że przechowuje on w swoim domu dziecięcą pornografię. Ze strachu przed surową karą, aktor miał przyznać się i oczekiwać na wyrok w marcu.

Przyznaję się do winy, ponieważ jestem winny zarzutów i pragnę skorzystać z obietnic zawartych w niniejszej umowie, a nie z jakiegokolwiek innego powodu – mówił.

Samobójstwo popełnił na 2 miesiące przed ogłoszeniem kary. Groziło mu od 4 do 7 lat więzienia.

ZOBACZ GALERIĘ:

https://www.instagram.com/p/9n2PmYHUyY/?taken-by=mark__salling

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy