„Glee” to amerykański musicalowy serial telewizyjny, który stał się bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie. Koncentrował się on na życiu młodych licealistów, którzy śpiewają wspólnie w szkolnym chórze. Serial nominowany był do nagród Emmy czy Złotych Globów. Niestety, zza oceanu docierają do nas smutne informacje. Jeden z głównych aktorów prawdopodobnie popełnił samobójstwo. 

Nie żyje Mark Salling, który wcielał się w rolę Noah „Pucka” Puckermana. Aktor miał 35 lat i jak donoszą media, miał popełnić samobójstwo przez powieszenie.

Jego ciało znaleziono w pobliżu koryta rzeki w Sunland, w okolicy, w której mieszkał. Mógł umrzeć poprzez powieszenie się – podaje TMZ.

https://www.instagram.com/p/9ovPjvHU5N/?taken-by=mark__salling

Oskarżenia wobec aktora

Aktor oskarżany był o skłonności pedofilskie. Do jego zatrzymania doszło w 2015. Jego była dziewczyna zgłosiła na policję, że przechowuje on w swoim domu dziecięcą pornografię. Ze strachu przed surową karą, aktor miał przyznać się i oczekiwać na wyrok w marcu.

Przyznaję się do winy, ponieważ jestem winny zarzutów i pragnę skorzystać z obietnic zawartych w niniejszej umowie, a nie z jakiegokolwiek innego powodu – mówił.

Samobójstwo popełnił na 2 miesiące przed ogłoszeniem kary. Groziło mu od 4 do 7 lat więzienia.

ZOBACZ GALERIĘ:

https://www.instagram.com/p/9n2PmYHUyY/?taken-by=mark__salling

ładowanie...

Zobacz również