Connect with us

Showbiz

SZOK! Siostra Godlewska trafiła ZA KRATY!

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Jedna z sióstr Godlewskich przeżyła prawdziwe chwile grozy. W Stanach Zjednoczonych została zatrzymana na lotnisku i trafiła do aresztu! Z jakiego powodu? Pracownikom lotniska nie spodobał się jej wygląd.

Jakiś czas temu Małgorzata Godlewska była zakochana w młodym lekarzu, który zdecydował się emigrować do Stanów Zjednoczonych za lepszą pracą. Po jakimś czasie, Małgosia postanowiła odwiedzić swojego ukochanego. Niestety, romantyczny wyjazd szybko zmienił się w koszmar. Godlewska została zatrzymana przez Amerykanów, którym nie spodobał się jej kontrowersyjny wygląd.

Już brałam swoją walizkę, byłam gotowa się zobaczyć ze swoim narzeczonym i ci Amerykanie mnie zatrzymali. Z żadnej przyczyny. Po prostu nie podobał im się mój wygląd, bo nie wiem w jakim celu mnie tak potraktowali, ale mnie zatrzymali. Powiedzieli, że mam oddać im wszystkie telefony, które posiadam. Oddałam im je – relacjonowała wstrząśnięta Godlewska w programie „Skandaliści” na antenie Polsat News.

Niestety, to nie był koniec. Małgorzata Godlewska, jak poważna kryminalistka, została zamknięta w areszcie. Wspomina, że była wstrząśnięta tym, że w celi była tylko jedna toaleta i parę dziewczyn dookoła.

Później zamknęli mnie jak jakąś więźniarkę, podejrzaną, bardzo źle potraktowali. Zabrali telefony, kazali się przebrać w jakieś więzienne ubrania, całą biżuterię mi pozabierali, wszystko co miałam na sobie. Zamknęli mnie w celi, gdzie na środku była toaleta i parę dziewczyn dookoła – dodaje Godlewska

To nie był koniec dramatu Godlewskiej. Niestety, odebrali jej wizę i nie mogła odwiedzić ukochanego. Czekała też bardzo długo na lot powrotny do Polski.

– Czekałam 20 godzin na lot do Polski, bo zabrano mi wizę do Stanów Zjednoczonych. Najgorsze w tym wszystkim, że oszukali mojego Michała, bo powiedzieli jemu, że go zdradzam – wyznała Godlewska w programie „Skandaliści” emitowanym na Polsat News.

https://www.instagram.com/p/BeDQNTvAK_D/?taken-by=godlewska_gosia

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy