Connect with us

WTF

Szok! Wystawiła na sprzedaż DZIEWICTWO 13-letniej córki

Opublikowane

-

35-letnia Irina Gladkikh poleciała do Moskwy, żeby sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki bogatemu biznesmenowi. Dzięki brawurowej akcji policji wyrodna matka została złapana na gorącym uczynku!

Irina Glaskikh, która twierdzi, że pracuje jako agentka nieruchomości, została zatrzymana przez policjantów. Próbowała sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki! Wraz ze swoją 25-letnią przyjaciółką przyleciała do Moskwy w Rosji na spotkanie z „bogatym klientem”.

Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że ma do czynienia z przebranymi policjantami, a nie z mężczyzną, który za seks z trzynastolatką chciał zapłacić ok. 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ: Pornhub podsumował 2017 rok. Jakie porno oglądaliśmy najczęściej?

Złapana na gorącym uczynku

Kobieta została zatrzymana w momencie przyjęcia pieniędzy, od mężczyzny, którego uważała za biznesmena – twierdzi rosyjska policja.

W filmie, który udostępniło, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kobieta przyznaje, że przywiozła 13-letnią córkę z Czelabińska do Moskwy, by sprzedać jej dziewictwo bogatemu mężczyźnie.

Na video możemy usłyszeć, jak kobieta przyznaje się do przestępstwa i argumentuje swoją decyzję:

– Przybyłyśmy do Moskwy, żeby poznać bogatego mężczyznę. Chciałyśmy uzyskać pomoc finansową za świadczenie usług seksualnych przez moją córkę. słyszymy na nagraniu.

Na nagraniu widzimy również przyjaciółkę wyrodnej matki, która potwierdza, że kobiety chciały sprzedać dziewictwo dziecka.

Po interwencji policji dziewczynka została zabrana do szpitala. Jej matka i przyjaciółka zapewniają, że są agentkami nieruchomości w Rosji- według policji obie zarabiają na sprzedaży własnego ciała.

źródło: mirror.co.uk

ZOBACZ TEŻ: Co kręci facetów w łóżku? Zebraliśmy szczere wyznania

komentarze

WTF

Psychofan Marylin Monroe chciał wyglądać tak jak ona. Coś nie wyszło

Opublikowane

-

Diametralna zmiana wyglądu cały czas w modzie. Im bardziej dziwacznie i nienaturalnie wyglądasz tym „lepiej”. Świetnym przykładem na to jest, chociażby Anella – polska Barbie, która na operacje plastyczne wydaje grube miliony. Poznajcie nowy dziwaczny twór medycyny estetycznej.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Że co?! Suszyła swoje stringi w samolocie [WIDEO]

Opublikowane

-

W dzisiejszych czasach nie ma szansy na anonimowość. Jeżeli zrobisz coś głupiego, masz niemal 100% szansy, że trafisz do sieci. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Hit! Dwójka chłopców przebrała się za dorosłego, by wejść do kina na jednym bilecie [WIDEO]

Opublikowane

-

Ci chłopacy powinni dostać medal za pomysłowość! Chcieli zobaczyć najnowszy film Marvela Czarna Pantera, zabrakło im jednak pieniędzy na dwa bilety. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy