Connect with us

Featured

Szokujący challenge. Wciągają prezerwatywę nosem, wyciągają ustami

Opublikowane

-

W sieci coraz większą popularność zdobywa nowy challenge. Pojawiają się filmiki w którym osoby relacjonują to, jak wciągają prezerwatywę nosem, żeby wyciągnąć ją potem… ustami. Nagrania tego rodzaju obejrzały już miliony osób.

Przez pompowanie ust szklankami i jedzenie niezwykle ostrej papryki, pochłanianie cynamonu z łyżek czy wręcz słoików, przez trochę bardziej niebezpieczne wyczyny, grożące trwałą utratą zdrowia doszliśmy do prawdziwych absurdów.

Niestety ludzie nie ograniczają się do prób zjedzenia w ciągu godziny np. pizzy o ponad metrowej średnicy. Sięgają po niezwykle niebezpieczne substancje, jak detergenty do prania. Amerykę zalała fala zatruć po próbach przegryzienia i połknięcia saszetek, przeznaczonych do wrzucania do pralki. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu.

ZOBACZ TEŻ: Nowy challenge na YouTube. Jest ŚMIERTELNIE niebezpieczny

Wciągali prezerwatywę nosem

Istnieją również wyzwania mniej niebezpieczne, lecz równie popularne. Furorę robią nagrania, na których młodzi ludzie wciągają prezerwatywę nosem, aby potem wyjąć ją przez usta.

Filmy tego rodzaju oglądają miliony ludzi, a w „challenge’u” udział biorą także internauci z Polski. Nie wiadomo, skąd wziął się pomysł na sztuczkę z kondomem. Zagadką jest również, czy pomysłodawca inspirował się hindusami robiącymi to samo z malutkimi wężami.

Jedno jest pewne, gra jest warta świeczki, bo stawką są udostępnienia, subskrypcje i polubienia. Zdaniem naukowców winą za rozwój niebezpiecznych bądź poniżających wyzwań obarczyć można internet sam w sobie. Uzależniające medium pochłania coraz więcej młodych osób, które postawią sławę na YouTube ponad zdrowie.

ZOBACZ TEŻ: Chirurg zrobił jej KWADRATOWE PIERSI. Blogerka załamana [FOTO]

ZOBACZ WIDEO: 

https://www.youtube.com/watch?v=MJQLQjsI9jA

https://www.youtube.com/watch?v=NC6zt8U3K-I

źródło: pikio.pl 

komentarze

Featured

LittleMonster: „Każdy ma inne cele. Moim było spotkanie Justina Biebera”

Opublikowane

-

LittleMonster, czyli Angelika Mucha to jedna z  najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej kariera rozkwita (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Featured

Co Europejczycy kupują na Walentynki? Poznajcie statystyki

Opublikowane

-

Zestawienie Mastercard Love Index właśnie opublikowało analizę, co najczęściej europejczycy kupują na Walentynki. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Featured

Uprawiali seks w samochodzie. Nagrał ich DRON [WIDEO]

Opublikowane

-

Teraz już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nastała era dronów, mogą zajrzeć dosłownie wszędzie. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy