Szpilki to jednocześnie utrapienie i jedna z ulubionych rzeczy każdej kobiety. Ich noszenie sprawia, że czujemy się piękne i pewne siebie, ale jest — co tu dużo mówić — jest też bardzo bolesne. A jednak ten mężczyzna zignorował wszystkie zasady i postanowił przychodzić w nich do pracy tak, jak jego koleżanki.

Mężczyzna, który odważy się założyć obcasy to coś doprawdy niespotykanego. Chociaż w niektórych miejscach pracy od kobiet są one niemalże wymagane, facetom nawet nie przyszłoby na myśl, żeby je założyć. Dlatego ten biznesmen, który na ważne spotkania zawsze nosi szpilki, wzbudził ogromne zainteresowanie i zszokował wiele osób.

Nosi szpilki z ważnego powodu

Ashley Maxwell-Lam jest australijskim biznesmenem, zajmującym się wieloma dużymi projektami i pracą z klientem. Mężczyzna niedawno stał się rozpoznawalny, z powodu obuwia, jakie wybiera na ważne wydarzenia w swoim życiu. Są to szpilki, buty, które wydają się większość zarezerwowane dla kobiet.

Jednak te kategorie przecież coraz bardziej się przeplatają. Jednak chociaż nikt nie zwróciłby uwagi na kobietę w męskich półbutach, mężczyzna w szpilkach stanowi kontrowersję. Jednak Maxwell nie przejmuje się negatywnymi opiniami. Jak mówi, jego mama nauczyła go wytrwałości. Niezależnie od tego co sądzą ludzie, on zawsze na ważne okazje wkłada szpilki i czuje się z tym świetnie.

Dodają pewności siebie

Maxwell postanowił poeksperymentować z nietypowymi butami po tym, jak od jednak z koleżanek usłyszał, że noszenie szpilek sprawia, że czuje się dużo pewniejsza siebie. Mężczyzna postanowił przetestować tę teorię. Chociaż na co dzień nie torturuje się obcasami, to na spotkania z nowym klientem czy wyjścia do klubu ubiera je zawsze. Twierdzi, że faktycznie czuje się dużo bardziej pewny siebie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szpilki
NEXA NEWS, youtube.com

Na co dzień nie nosi szpilek, wkłada je na specjalne okazje.

szpilki
twitter.com/est1987ad

Lubi łączyć style.

szpilki
NEXA NEWS, youtube.com

Trzeba przyznać – wygląda świetnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródła: thesun.co.uk

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego