Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
Marta Kulik
Marta Kulik 20.12.2019 16:29

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii

stan zdrowia
instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Szpital nie zdradza informacji dotyczących Pawła Królikowskiego, ale informację o jego hospitalizacji potwierdził syn aktora, Antoni. Jak podaje pudelek.pl, gwiazdor Rancza aktualnie przebywa pod opieką lekarzy na oddziale neurochirurgii. Jego problemy zdrowotne trwają już od kilku lat.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego pogorszył się. Fani od dawna martwią się o jurora programu Twoja twarz brzmi znajomo. Z powodu choroby aktor nie mógł pojawić się w finałowym odcinku show Polsatu. Szpital, w którym obecnie przebywa, zajmuje się nim na oddziale neurochirurgii.

Paweł Królikowski: szpital

O tym, że Paweł Królikowski trafił do jednego z warszawskich szpitali, jako pierwszy poinformował portal pudelek.pl. Szczegóły dotyczące stanu zdrowia aktora nie są znane, jednak ze względu na charakterystykę oddziału możemy podejrzewać, że chodzi o problemy, z którymi zmaga się już od kilku lat.

Pudelek skontaktował się z Antonim Królikowskim, który potwierdził smutne wieści. Nie zdradził jednak, w jakim stanie jest jego tata i czy sytuacja jest poważna. Mamy nadzieję, że gwiazdor TVP i Polsatu wkrótce wróci do domu.

Na co choruje Paweł Królikowski?

Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu, którego usunięto podczas operacji w 2015 roku. Od tamtej pory jest pod stałą opieką lekarzy. Jakiś czas temu aktor znowu źle się poczuł i kolejny raz trafił pod opiekę specjalistów. Z tego powodu widzowie nie mogli zobaczyć go w ostatnim odcinku programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówiła wtedy, że musi minąć wiele czasu, zanim jej mąż dojdzie do siebie i w pełni odzyska zdrowie. Sam aktor nie ukrywał, że życie zawdzięcza nie tylko lekarzom, ale i żonie, która wysłała go na badania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szpital

Paweł Królikowski trafił do szpitala.

szpital

Kilka lat temu aktor miał tętniaka mózgu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: pudelek.pl