37-letnia modelka Olga Kagarlitskaja przyjechała do szpitala w Samarze odebrać ciało zmarłego ojca, który zmarł na koronawirusa. To, co zobaczyła na miejscu, wstrząsnęło nie tylko kobietą, lecz także mediami. Olga musiała szukać ciała ojca pośród innych worków ze zwłokami. Wszystko udokumentowała i opublikowała nagranie w Internecie.

Ojciec rosyjskiej modeli zmarł na koronawirusa w szpitalu. Kiedy córka przyjechała odebrać jego ciało, zastała porażający widok. Wszystko pokazała za pośrednictwem Instagrama.

Szpital: poszła odebrać ciało ojca, który zmarł na koronawirusa

Jak donosi portal WP Kobieta rosyjska modelka Olga Kagarlitskaja i miss Samary z 2005 roku przeżyła prawdziwą tragedię. Jej ojciec zmarł na koronawirusa. Mężczyzna zajmował się pacjentami chorymi na COVID-19 i jeździł karetką, był lekarzem wojskowym.

Jak przekazała Olga jej ojciec zmarł 7 listopada. Z powodu bardzo złego stanu zdrowia potrzebował pilnej opieki zdrowotnej. Na transport do placówki medycznej czekał dwa dni, w końcu szpital go przyjął. Z niebezpiecznym wirusem zmagał się dwa tygodnie.

Prawdopodobnie zaraził się od jednego ze swoich pacjentów. podczas swojej służby w ochronie zdrowia zapłacił najwyższą cenę. Córka chciała odebrać jego ciało ze szpitala.

Ta na miejscu zastała oburzający i porażający widok. Chyba nie sądziła, że szpital może tak wyglądać. Modelka wszystko nagrała i upubliczniła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia obiegły zagraniczne media.

Na jednym z nagrań widać, jak kobieta wchodzi do pomieszczenia, w którym jest pełno czarnych worków ze zwłokami. Pośród nich Olga musiała szukać ciała swojego ojca.

— Oficjalnie mówią, że w Samarze zmarło siedem osób. Tu mamy o wiele więcej zwłok — powiedziała na nagraniu.

Chciała, żeby jej rodziciel miał piękny pogrzeb i pochówek. To właśnie dlatego zdecydowała się go odnaleźć wśród innych worków ze zwłokami. Nie dość, że niedawno straciła ojca, to teraz musiała się zmierzyć z pewnością trudnym dla niej wyzwaniem.

  1. Już potwierdzili, wszystko stanie się 28 listopada. Tysiące Polek i Polaków już tylko czeka, Strajk kobiet zapowiada ciąg dalszy protestów
  2. Wigilijne spotkania tylko do 5 osób. Rząd opublikował wytyczne na Boże Narodzenie
  3. Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą

Koronawirus w liczbach

Łączna liczba przypadków w Rosji od początku trwania pandemii wynosi ponad 2 mln. Tylko 20 listopada podano, że zaraziło się tam ponad 24 tys. osób.

W Rosji z powodu COVID-19 zmarło ponad 35 tys. pacjentów. 1,58 mln ozdrowiało. W Polsce sytuacja epidemiologiczna również wygląda bardzo poważnie.

Tylko w sobotę Ministerstwo Zdrowia podało, że w ciągu ostatniej doby odnotowano 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 574 pacjentów zmarło.

Najwięcej zarażonych wykryto na Mazowszu (3086), później w Wielkopolsce (2525) oraz Śląsku (2263). W Polsce zmarło dużo mniej chorych niż w Rosji. U nas liczba zgonów od początku pandemii wynosi 13 288. Jednak rządzący zdecydowali się na otwarcie sklepów w galeriach do 27 grudnia.

Niżej możecie zobaczyć zdjęcia oraz nagranie modelki.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

szpital
fot. instagram.com/olgaideal

Widok wstrząsnął kobietą. Musiała szukać ojca wśród innych worków z ciałami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ольга Кагарлицкая (@olgaideal)

Zdjęcia i nagranie poruszyło światowe media. Szpital przyjął ojca modelki na oddział dopiero po dwóch dniach.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Przyszli przed Pałac Prezydencki ze zdjęciem i stoją. Mają ze sobą flagi, maseczki z błyskawicami i transparenty
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Rodzina królewska w żałobie. Kate i William stracili czworonożnego członka rodziny, żegnają go w poruszającym wpisie
  7. Michał Probierz nagle wypowiedział się o Jerzym Brzęczku. Nikt się nie spodziewał jego słów, mocna opinia

Źródła: kobieta.wp.pl, webniusy.com, onet.pl, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułOstatnia szansa, totalny hit w Biedronce za 13 złotych tylko dzisiaj. Trzeba się spieszyć, tysiące kobiet o nim marzy
Następny artykułAdaś z ”Akademii Pana Kleksa” nie został aktorem. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl