Sztuczne rzęsy to obecnie bardzo powszechny, a zarazem wygodny trend. Jednak rzęsy tej dziewczyny to prawdziwy koszmar! Ledwo może otwierać oczy. To, co zrobiła jej kosmetyczka to prawdziwy dramat.

Nasze rzęsy każdego dnia narażone są na wiele uszkodzeń – codzienny makijaż, a następne zmywanie go bardzo je osłabiają. Po dłuższym czasie takiego traktowania nasze rzęsy przestają wyglądać już tak pięknie, jak wcześniej. Dlatego wiele dziewczyn decyduje się na sztuczne rzęsy, które wyglądają zjawiskowo, a nie wymagają posiadania naturalnych gęstych wachlarzy. Zamiast trzech warstw tuszu, by podkreślić, pogrubić i podkręcić, wystarczy jedna niedbała i nałożenie rzęs! Bardzo wygodna sprawa, zwłaszcza jeżeli przed nami ważne wyjście. Jednak bardzo dużo dziewczyn przesadza, wybierając sztuczne rzęsy nieodpowiednio. Tak też się stało w tym przypadku.

Jak dobrać sztuczne rzęsy?

Aby odpowiednio dobrać sztuczne rzęsy, należy poeksperymentować. Na początek najlepiej wybrać takie, które wyglądają jak najbardziej naturalnie, a potem stopniowo, w zależności od okazji sięgać po bardziej szalone egzemplarze. Ta dziewczyna jednak wybrała sobie rzęsy bardzo odważnie! Są tak długie i gęste, że ledwo może otworzyć oczy! Wyglądają bardzo karykaturalnie i muszą bardzo obciążać oko! Pewnie bardzo ciężko je nosić. Co sądzicie o tych rzęsach? Zobaczcie same, jak wyglądają:

 

Przesadziła ze sztucznymi rzęsami

Sztuczne rzęsy tej pani to prawdziwy koszmar do noszenia. Ledwo jest w stanie otwierać oczy. Kosmetyczka niewątpliwie zrobiła jej wizualną krzywdę. Chociaż, jak to się mówi ,,klient nasz pan!”, a w dzisiejszych czasach podążając za modą, ludzie decydują się na bardzo wiele. Nietypowy wygląd jest coraz bardziej popularny. Ciekawe, czy takie rzęsy ma na co dzień, czy tylko na potrzeby jakiejś sesji zdjęciowej? Ciężko sobie wyobrazić noszenie czegoś takiego! A może znajdą się fanki takich sztucznych rzęs? Dziewczyny, dajcie znać, czy zrobiłybyście sobie takie rzęsy? Podoba Wam się taki dramatyczny look?

sztuczne rzęsy
instagram.com, @miislashvendor

Ciężko wyobrazić sobie chodzenie z takimi rzęsami przez cały dzień!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Nigdy fani tak nie wyśmiali Lewandowskiej. Pokazała przepis na proste danie
  6. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułMiłość zmieniła go nie do poznania. Świeżo po ślubie Robert Górski schudł aż 15 kg i to dzięki żonie
Następny artykułMagda Mołek z młodszym od siebie przystojniakiem, to nie jest jej mąż. „Przyznaję, mam do niego słabość”
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.